Demet Özdemir'in plaj kombini için ödediği para çok konuşulacak!

Demet Özdemir'in plaj kombini için ödediği para çok konuşulacak!

Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alan Demet Özdemir, sevgilisi Oğuzhan Koç ile tatiline devam ediyor. Birbirinden renkli plaj kıyafetleriyle tatilin tadını çıkaran oyuncu, aksesuarları ve deniz kıyafetleri için de kesenin ağzını açtı.

Son dönemin en çok konuşulan çiftlerinden olan Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un yaz tatili tam gaz devam ediyor. Sevgilisi Oğuzhan Koç ile Kaş tatilinden sonra şimdi de İzmir Çeşme'ye giden Demet Özdemir, son dönemdeki stiliyle dikkat çekmeye devam ediyor. Havuz kenarında çekilen pozlarını paylaşan Özdemir'in kıyafet ve aksesuarlarının fiyatı dikkat çekti.

BİR KOMBİN 23 BİN TL

29 yaşındaki başarılı oyuncunun havuz başındaki paylaşımındaki mayo ve aksesuarlarının toplam değerinin 23 bin TL olduğu öğrenildi. Son dönemde Oğuzhan Koç ile birlikteliğiyle magazin gündeminde olan Demet Özdemir, güzelliğiyle yine büyülerken, mayolu pozu takipçilerinden yaklaşık 650 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

tatilin-keyfini-cikaran-demet-ozdemir-mayo-ve-14196880-9524-m.jpgtatilin-keyfini-cikaran-demet-ozdemir-mayo-ve-14196880-2714-m.jpgtatilin-keyfini-cikaran-demet-ozdemir-mayo-ve-14196880-8789-o.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin