Demirörenlerin-Kalyoncuların düğünü için ‘Çırağan Sarayı’na özel yapı konduruldu

Demirörenlerin-Kalyoncuların düğünü için ‘Çırağan Sarayı’na özel yapı konduruldu

Demirören-Kalyoncu çiftinin düğününün olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Saray'ın bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören, ile merhum iş adamı Turkuvaz Medya Grubu'nun en büyük hissedarlarından Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu hafta sonu Çırağan Sarayı'nda dünya evine giriyor. Çiftin düğününün olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için Saray'ın bahçesine geçici süreyle özel bir yapı konduruldu

Geçen yıl aralık ayında merhum iş adamı Hasan Kalyoncu’nun oğlu Haluk Kalyoncu ile nişanlanan Yıldırım Demirören’in kızı Yelda Demirören bu hafta sonu evleniyor.

Çırağan Sarayı’nda yapılacak düğün için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Türk iş ve siyaset dünyasından çok sayıda ismin katılacağı düğünde, organizasyonun “yağmurun azizliğine” uğramaması için Saray’ın bahçesine devasa bir yapı konduruldu.

Düğünden sonra sökülmesi beklenen yapıya İstanbullular tepki gösterirken, Saray’ı işleten Kempinski Grubu çalışmalar hakkında sessiz kalmayı tercih etti. Düzenlenen organizasyonlarla ilgili bilgi paylaşımında bulunamayacaklarını ifade eden yetkililer, yapı için gerekli izinlerin alındığını vurguladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam