Detroit’teki otoyol tabelalarında cinsel içerikli film oynattılar

Detroit’teki otoyol tabelalarında cinsel içerikli film oynattılar

Auburn Hills, Michigan bölgesinde otoyola çıkan sürücüler, otoyol üzerindeki elektronik tabelalarda  porno film oynatıldığını gördüler.

Auburn Hills, Michigan bölgesinde otoyola çıkan sürücüler, otoyol üzerindeki elektronik tabelalarda  cinsel içerikli film oynatıldığını gördüler.

Detroit’teki otoyol tabelalarında cinsel içerikli film oynattılar. Gece yarısından önce yaklaşık 20 dakika boyunca devam eden film yayını sırasında sürücülerin kaza riski yaşadığı da gözlemlendi ancak hiçbir kaza yaşanmadı.

Olay hakkında araştırma yapan polis ise bilboard’ın kontrol kutusunu kıran iki kişinin görüntülerine ulatı. Eğer iki şüpheleni yakalanır ve ceza alırsa, 90 günlük hapis cezası ile 500 dolarlık para cezası almaları bekleniyor.

Bölgedeki trafik kameralarında ise ekranlardaki filmi göreb sürücülerin dikkatinin dağıldığı, aniden yavaşladıkalrı ve hızlı akan otoyolda zincirleme kaza oluşması riski yaşandığı görüldü.

Bu girişim ise hacker’ların tahmin edilemeyen yöntemlerle, günlük yaşamda insanların hayatını nasıl tehlikeye atabileceğine dair önemli bir örnek olur.

WhatsApp eski işletim sistemlerinden desteğini kesiyor!