Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden final sinyalleri

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden final sinyalleri

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol, Engin Öztürk, Senan Kara, Helin Kandemir, Elif Sönmez ve Zeynep Kumral gibi birçok ünlü oyuncunun yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayınlanan son bölümünde Mehdi’nin Benal’i odaya kilitlemesi milyonlarca...

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yayınlanan son bölümünde Mehdi’nin Benal’i odaya kilitlemesi milyonlarca kişinin sinir krizleri yaşamasına neden oldu. Benal ise yardımı kimseden değil yalnızca Zeynep’ten istedi. Yapılan aramanın ardından Zeynep soluğu Mehdi’nin evinde aldı.

Benal’i kurtarmak için büyük bir çaba sarf eden Zeynep, onu kurtarmaya çalışırken geçmiş yıllarda kendi yaşadığı zorlu günleri anımsadı. Fakat her ne olursa olsun zor durumda kalan Benal’i kurtarmak için büyük bir çaba sarf eden Zeynep, sonunda Benal’i o odadan kurtardı. Milyonlarca kişi tam da o anda Zeynep’e karşı büyük bir minnettarlık hissetti.

Son zamanlarda Zeynep’in Mehdi safhasında olması seyircinin canını sıkıyor ve milyonlarca kişi bir an önce eski haline dönmesini istiyordu. Zeynep değişim sinyallerini yeni bölümde verdi. Fakat bu seferde dizinin düşen reytingleri tüm dengeleri alt üst etti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi son bölümüyle beraber final sinyallerini yakmaya başladı.

Yayınlandığı ilk günden bu yana tüm dikkatleri üzerine çeken Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde son zamanlarda dengeler değişiyor ve milyonlarca kişi senaryonun artık sıktığını dile getiriyordu. Bu sıkkınlık en sonunda reytinglere yansıdı. Dizi dün yayınlanan bölümünde reyting sıralamasında 9. sıraya geriledi. Bu durum ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için final sinyallerini verdi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv