Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin finali ortaya çıktı! Sonunu kimse böyle tahmin edemiyordu, ama gerçekler ortaya çıktı! Meğer dizinin sonunda Zeynep...

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin finali ortaya çıktı! Sonunu kimse böyle tahmin edemiyordu, ama gerçekler ortaya çıktı! Meğer dizinin sonunda Zeynep...

TV8 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümü resmen ortaya çıktı.

Camdaki Kız kitabından esinlenerek hayata geçirilen dizide, aslında birçok değişiklik yapıldı. Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün başrollerinde oynadığı diziden kısa bir süre önce Mehdi karakterine hayat veren, İbrahim Çelikkol diziden acı bir şekilde ayrılmıştı. Ani ölümü seyircileri büyük bir şoka soksa da diziden ayrılmasını isteyen seyirciler rahat bir nefes almıştı. 

Kitaptan uyarlama şeklinde giden dizi daha sonra reyting kaygısıyla hikayesini değiştirmişti. Bunun yanında dizinin orijinal hikayesi seyirciler tarafından çok beğenilmişti. Başarılı bir avukat olmak için var gücüyle çalışan Zeynep'in dizinin finalinde ise büyük bir yanlışa düşeceği resmen aktarıldı.

Dizinin son bölümüne dair detaylar

Kitapta Mehdi ile istemediği bir evlilik yapan Zeynep, Mehdi'den gördüğü baskıyla birlikte kapanma kararı almıştı. Bunun yanında Zeynep, Mehdi'den bir kız çocuğu dünyaya getirmişti. Fakat temeli düzgün olmayan her evlilik gibi Mehdi ve Zeynep'te büyük bir sorunla karşı karşıya kalmıştı.

605b639786b24716a4853693.jpg

Kitabın orijinal finalinde...

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi orijinal hikayeye göre ilerleseydi, Mehdi'nin Zeynep'i aldattığını, çocuklarını almak için elinden geleni yaptığını görecekti. Dizi reytingler yüzünden hamle değiştirdiği için dizide artık Mehdi diye bir isim yok. Barış karakteri için böyle bir senaryo yazılmayacağı da net bir şekilde görülüyor.

Zeynep ve Mehdi arasındaki her şey bittiğine göre ilerleyen bölümlerde Barış ve Zeynep arasındaki sorunlar, diziye konu olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv