Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep ve Barışı'ndan evlilik kararı!

Doğduğun Ev Kaderindir'in Zeynep ve Barışı'ndan evlilik kararı!

Tv8 ekranlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Doğduğun Ev Kaderindir’in yeni bölümüne ait yeni bilgiler çıktı.

Dizinin 38. bölümüne ait fragmansa kısa bir süre önce yayınlandı. Fragmanda ise Mehdi karakterinin gidişiyle Gülcan Arslan kadroya dahil oldu. En son Arka Sokaklar dizisinde Leyla karakterine hayat veren Gülcan Arslan, Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ise Nergis karakterine hayat verecek. Zeynep'in hayatında büyük bir değişiklik yaşatacak olan Nergis'in katılmasının hemen yanında öyle bir iddia gündeme geldi ki.. 

Gündeme gelen iddianın odak noktasında ise Zeynep ve Barış vardı. Dizi analizcisi olan bir Youtube sayfası, dizinin yeni bölümlerinde Zeynep ve Barış'ın evleneceğini, Mehdi'nin de çabuk unutulacağına dair bir video paylaştı. Bunun üzerine binlerce sosyal medya kullanıcısı konu hakkında yorumlarını yaparak düşüncelerini dile getirdiler.

7 Nisan Çarşamba günü ekranlara gelecek olan yeni bölümde heyecan yine doruklarda olacak. Nesrin'in gelmesiyle Zeynep'i zor günler bekleyecek. Barış'ın ablası Özlem; Zeynep ve kardeşi bir araya gelmesin diye elinden geleni yapacak. Fakat son noktayı hem Zeynep hem de Barış ele ele verecek.

Nesrin, Zeynep'in eskiden tanıştığı bir isim. Doğduğun Ev Kaderindir dizisine öyle eli boş gelmiyor Gülcan Arslan! Elinde çok büyük bir sır var ve bu sırla birlikte tüm dengelerin değişeceğinin farkında. Geçmişinin zor günlerini yanına alarak gelen Nergis, tek bir sözüyle Zeynep'e Mehdi'nin ölümünden sonra büyük bir deprem daha yaşatabilir.

Diziden ayrılan Mehdi için ise birçok sosyal medya kullanıcısı, "Artık dizinin bir anlamı yok", "Ne yaparsanız yapın, kimi diziye alırsanız alın; eski tadı olmayacak" gibi birçok yorum yaptı. Birçok tepki alan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü ise Çarşamba akşamı ekranlara gelecek.

dek.jpgdek2.jpg

Medya