Mert Öcal Survivor ifşayı patlattı: Hoşçakal İlayda!

Mert Öcal Survivor ifşayı patlattı: Hoşçakal İlayda!

Survivor panorama yorumcusu Mert Öcal açtı ağzını yumdu gözünü. Canlı yayında bir bir nelerin olacağını anlattı.

Skandal açıklamaları ile sosyal medyada depreme yol açan Mert Öcal, bu kez canlı yayında elenecek isimleri söyledi. Survivor yarışmasının analizleri ve yorumlarının yer aldığı Survivor Panorama’da Mert Öcal, İlayda Şeker’in eleneceği tarihi açıkladı. Ekran başındaki seyirci bu bilgi ile şaşkına dönerken, sevilen yarışmayı ifşalayan Mert Öcal ise sosyal medyada skandala yol açtı.

Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan tarafından sunulan Survivor 2021, tüm heyecanı ile devam ederken, adayı en son birleşme partisinin heyecanı sarmıştı. Yarışmacıların Survivor olabilmek için kıyasıya bir mücadele sergilediği program her hafta seyircisine heyecan ve aksiyon dolu bölüm sunmayı başarıyor.

En sevilen yarışma programlarından Survivor’ın yorumlarının yapıldığı Survivor Panorama’da yorumcu Mert Öcal yarışmaya dair inanılması zor detayları paylaştı. Ünlüler takımında yer alan İlayda Şeker’in ilk elenecek isimlerden biri olacağını söyleyerek kesin bir tarih de veren Mert Öcal, sosyal medyanın gündemine bomba gibi giriş yaptı.

Mert Öcal; Survivor 2021 yarışmacılarından, Ünlüler takımındaki İlayda Şeker’in birkaç hafta içinde adaya veda edecek isim olacağını söyledi. Bu sözleri ile programda sessizliğe neden olan Mert Öcal, İlayda Şeker’in son bölümleri içinde olduğu olduğunu söyledi. Mert Öcal, “Bence İlayda Şeker Mayıs ayında yarışmadan elenebilir" sözleri ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyayı sallayan bu ifşa ise binlerce paylaşıma ve yoruma neden oldu.

Son zamanlarda ifşa olayı ile gündeme gelen Survivor 2021, bu defa elenecek isim ile gündeme geldi. Milyonların izlediği Survivor 2021 yarışması bu ifşadan ne kadar etkilenecek izleyiciler merak içinde bekliyor. Mert Öcal’ın yaptığı sürpriz ifşa yarışmayı tam ortasından vururken, sosyal medyada da birçok tepkiye yol açtı.

5ead7d1555428519284055d4.jpg5ffae86a55428014a07803db.jpg

Medya