Kırmızı Oda'da artık rol almayacak! O oyuncuya büyük veda!

Kırmızı Oda'da artık rol almayacak! O oyuncuya büyük veda!

Kırmızı Oda dizisi önemli ayrılıklar ile gündeme geliyordu bu kez ayrılan bir ismin yeni adresi herkesi şaşırttı.

Sevilen dizi başrol ayrılıkları ile gündemden hiç düşmüyordu. Ünlü isimlere çekinmeden veda etmesiyle seyircisine sürprizler yaşatan diziden ayrılan bir isim öyle bir yapım ile anlaştı ki görenlerin ağzı açık kaldı. Diziden ayrılır ayrılmaz yeni bir proje ile anlaşmaya varan ismin hangi yapımda seyirci karşısına çıkacağı ise merak ediliyordu.

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Deniz karakteri ile gönüllere taht kuran Burak Sevinç bu kez yeni bir projesi ile hayranlarını heyecanlandırmayı başardı. Deniz karakterinde gösterdiği başarılı performansın ardından diziye veda eden Burak Sevinç, sevenleri karşısına merakla beklenen yeni yapım ile yeniden çıkacak.

Piraye rolünü oynayan Tülin Özen ile birlikte diziye vedan Burak Sevinç yeni bir dizi ile anlaşmaya vardı. Merakla beklenilen bu anlaşmanın detaylarına dair birçok söylenti sosyal medyada dolaşıma girdi. Sürpriz dizinin “Ne olduğu” ve “Hangi kanalda” olduğu ise günlerdir bir sır olarak kendisini saklıyordu. Ancak gelen son bilgilere göre merak edilen bu sorular kendisine yanıt buldu.

Kırmızı Oda dizisinden ayrılıp yeni projesiyle ekrandaki yerini almaya hazırlanan Burak Sevinç’in yeni durağı belli oldu. TRT 1 ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanan “Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli” dizisi ile anlaşmaya varan Burak Sevinç bu haber ile seyircisini oldukça şaşırttı. TRT 1 ekranlarında hazırlıkları tamamlanırken Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinin de kadrosu netleşmeye başladı.

Kırmızı oda dizisinden ayrılan Burak Sevinç, Almila Ada ile TRT 1’in yeni dizisi Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinde başrolleri paylaşacak. Merakla beklenen dizide nasıl bir hikaye yer alacak ve çekimler nerede devam edecek henüz bilinmiyor. Ancak sürpriz dizi sosyal medyada ve diğer internet sitelerinde adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

 

 

Medya