6 yıldır böyle bir olay yaşanmadı: Seyirci o yarışmacıyla ağladı

Survivor'da 6 yıldır yaşanmayan hüzünlü an, dün gece yaşandı. Milyonlar o yarışmacıyla birlikte öyle bir ağladı ki; Twitter'da gündem oldu.

Dün gece Survivor'da yaşanmayan her şey neredeyse yaşandı. İsmail'in SMS birincisi olması, Batuhan'ın sevinip, tebrik etmek yerine kafasını yere eğip; alkışlamaması Batuhan'a tepkileri beraberinde getirirken, yaşanan bir diğer an ise herkesi üzdü. Öykü Çelik'in o anları içler acıttı...

Survivor'da dün gece resmen kader anıydı. Yaşananlar, hemen hemen her hafta benzer şekilde kendini gösterse de; hiç bu kadar derinden olmamıştı. Acun Ilıcalı'nın o açıklamaları da hemen hemen tüm yarışmacıların gözyaşı dökmesine sebebiyet verdi!

Dün Survivor'da eleme gecesiydi. Gece geç saatlere kadar heyecanla ekranları başında elenen ismin kim olacağına bakan izleyenler; Çağrı, Öykü, Aleyna Ç. , Aleyna, Hanzade 5'lisinden kimin veda edeceğini büyük bir merakla izledi. Herkes Hanzade'nin gideceğini düşünürken birden bire büyük bir şok yaşandı ve o isim yarışmaya veda etti! Veda etti etmesine fakat yapılan açıklamalar herkesi gözyaşlarına boğdu! İşte o isim ve açıklamaları!

Survivor'da dün yarışmaya veda eden isim Öykü Çelik oldu. Acun'un açıklamasının ardından gönüllüler takımında Hanzade'ye herkes geçmiş oldun diyip gülerken, ünlüler takımında gözyaşları hakimdi.


Öykü gözyaşlarına boğularak "Yani, hazır değildim" diyerek cümlelerine başlar başlamaz arkadaşları da ağlamaya başladı. Devamında ise; "Hani belki ben de onlar gibi birkaç kere potaya girer öyle giderim zannediyordum, öyle olmadı. Ama ben hep dokunulmazlık oyunları için üzülmeyin, kadersel bir oyun derim. Burada kalmak ya da gitmek kadersel olduğu için. Ben bu oyunda 2'de 0 yaptım, normalde dokunulmazlık oyunlarında 2'de 2 yaparım, hissettim açıkçası nasip dedim. Demek ki buraya bağlanacakmış."

 "Ben Survivor'da hissettiğim her şeyi söyledim, bak yanlış yapıyorsun şöyle duruyorsun, sen böyle bir insan değilsin de dedim, böyle bir insansın da dedim, o yüzden ben herkese hakkımı helal ediyorum. İnanılmaz bir şey yaşadık, belki ben abimle bu kadar zaman geçirmedim ve elimden geleni yaptım, uçakta elenir dediler birleşme partisini gördüm, sembolü aldım. Hiç düşünmedim bile ne konuşurum diye, düşünmek istemedim. Ama kısmet, ben buradaki herkesi çok seviyorum. En kızgın olduğum zaman da sevdim yani."

Ilıcalı; "Evet ben de birkaç şey söylemek istiyorum Öykü, gerçekten şuanda yarışmacılarımızın gösterdiği tepki, ne kadar derin izler bıraktığını gösteriyor. Bir topluluk içerisinde bu kadar sevilmek, bu kadar dokunabilmek kolay değil. Sen bunu fazlasıyla başarmışsın, zaten senle ilgili çok güzel şeyler duymuştum davet etmeden önce, burada da canlı gördüm. Survivor'da yarışmayı belki tamamlayamamış oldun ama eminim ki gönülleri kazandın ve Survivor'ın performans değil, gönül tarafının şampiyonlarından biri oldun. Seni yakından tanıdığım için gerçekten çok mutluyum, bundan sonraki kariyerinde gönül dolusu başarılar diliyorum. Yolun açık olsun, arkadaşlarınla vedalaşabilirsin."

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv