Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere vedası!

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere vedası!

Kanal D ekranlarının en sevilen dizileri arasında yer alan Sadakatsiz'de büyük bomba tam anlamıyla patladı.

Başrollerinde Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk yer alıyor. Her bölümde reyting rekorlarına imza atan dizisinin oyuncu kadrosunun hemen yanında ilginç bir ihanet hikayesi ekranlara seyirciyi adeta bağlıyor. Çarşamba akşamlarının en sevilen dizileri arasında yerini alan Sadakatsiz dizisinin son bölümünün ardından ortaya çıkan bir iddia akıllara ziyan oldu! 

31 Mart günü ekranlara gelen son bölümde Melis Sezen'in hayat verdiği Derin karakteri adeta kendi kazdığı kuyuya düştü. Bulunan sarışın cesedin Sadakatsiz dizisi hayranları tarafından Derin olmadığı biliniyor ama Derin'in nerede olduğunu asla bilinmiyor. Asya ise bunun içinde bir iş olduğunu kısa zamanda çözüyor ve olaya farklı bir bakış açısıyla bakmaya çalışıyor. Fakat Cansu Dere hakkında ortaya atılan iddia gündemi değiştirdi!

Uçan Karga isimli bir sosyal medya hesabının iddiasına göre ise Cansu Dere sadece 3 bölüm sonra ekranlara veda edecek. Veda eden Cansu Dere'nin yerine ise Serenay Sarıkaya gelecek ve başrolde yer alacak. Twitter'ın gündemine bomba gibi düşen bu iddiaya ise birçok sosyal medya kullanıcısı yorum yaparak düşüncelerini dile getirdi.

Serenay Sarıkaya ise uzun bir süredir ekranlarda yer almıyor. Cansu Dere'nin bu vedası ise sosyal medya kullanıcıları tarafından "1 Nisan şakası" olarak yorumlandı. 

12121214-r3ap.jpg

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv