Sadakatsiz final tarihini açıkladı!

Sadakatsiz final tarihini açıkladı!

Sadakatsiz dizisinde son yaşanan bir gelişme dizi severleri derinden etkiledi. Sevilen dizi için son kaydedilen bu kritik gelişme herkesi üzmeyi başardı.

Kanal D ekranlarında Çarşamba akşamlarına damgasına vuran dizi reyting tablolarında da adından her hafta söz ettirmeyi başarıyor. Sevilen dizi son haftalarda hikayeye kattığı yoğun değişimler ile seyircilerini ekrana kilitlerken, atılan bu imza artık diziyi bambaşka bir şeyin beklediğini gösteriyor. Merakla beklenen bu karar, açıklanmasının ardından sosyal medyada binlerce paylaşıma ve yoruma neden oldu.  

Kritik bir karar alınan Sadakatsiz dizisi, orijinali Doctor Foster olan bir uyarlama dizisiydi. Çok sevilen ve yayınlandığı akşam seyircisine heyecan ve dram dolu sahneleriyle zevkli anlar yaşatan dizi için alınan bu karar kimsenin beklemeyeceği yerden geldi. Yapım ekibi ve Kanal D’nin dizi için radikal bir değişikliğe gidileceği öğrenildi.

Final kararı son zamanlarda sosyal medyada ve internet sitelerinde sık sık yer alıyordu. Ancak bunlar için ne kesin bir tarih ne de resmi bir açıklama mevcuttu. Son kayda geçen gelişme ile herkesi beklenmedik bir şekilde şaşırtmayı başaran dizi seyircisini şoke etti.

Anlaşmasında senaryoya sadık kalması yönünde uyarılar ile devam eden dizi, orijinalinde 10 bölümden oluşuyor. Dolayısıyla 26. Bölüm ile final yapma kararı alan dizi yayın hayatını sonlandırmayı planlıyor. Ancak Kanal D ve Yapım ekibinin sevilen diziyi devam ettirmek için elinden gelen her şeyi denedikleri biliniyor. Dolaysıyla dizi yeni bir sürpriz bir yaşatmaya da gebe.

Orijinalinde Doctor Foster ismini taşıyan dizi, 2 sezon olmak üzere 52er bölümden oluşuyor. Doctor Foster’da son; Ali karakteri yalnız yaşama kararı vererek evi terk etmesiyle gerçekleşiyor. Devamında ise Volkan’ın Asya’yı unutamaması Derin’i Asya’ya benzetme çabaları ile devam edecek. İntihar kalkışan Volkan’ı son anda Asya’nın kurtulması ile sonlanacak dizi. Bu durumda Sadakatsiz uyarlaması da bitmiş olacak.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv