Yasak Elma seyirciyi ekrana tekrar kitleyecek!

Yasak Elma seyirciyi ekrana tekrar kitleyecek!

Yasak Elma dizisinde ortalık asla durulmuyor. Dizinin hem hikayesinde hem de dışında gerçekleşen sürpriz olaylar seyircisini her zaman şoke etmeyi başarıyor.

Kadroya veda ismin yeniden döneceği sosyal medyada birçok dedikoduya konu oldu. Son haftalardaki sürpriz bölümlerle izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi yine inanılmaz çıkışlar yaparak seyircisini hayret içinde bırakmayı başarıyor. Yasak Elma’nın kulislerinde dolaşan bir bilginin açığa çıkmasıyla dizi yine herkese şaşkınlık yaşattı. Diziye veda eden ismin yeniden kadroya dahil edilmesi daha önce alışık olunmayan bir hamleydi.

FOX TV ekranlarında seyircisiyle buluşan Yasak Elma dizisi bu kez yine bir ters köşe ile seyircisini etkilemeyi başardı. Yapım ekibinden gelen bilgiler ile diziden ayrılan bir ismin tekrar senaryoya dahil edilmesi üzerine Yasak Elma dizisi kendine has bir hamle ile dizi severlerin yine beklemeyeceği bir adıma imza attı.

Yasak Elma dizisini diğer dizilerden ayıran en büyük özellik ise başrol oyuncularını hikayeden çıkarabilmesi oluyor. Dizinin 85. Bölümünde Talat Bulut’un canlandırdığı Halit Argun ölerek diziden ayrılmıştı. Henüz bu ayrılığın üstünden çok geçmeden daha bir bölüm sonra; Erim, Kaya Lila, Kerim ve Yiğit karakterleri de diziye veda etmişti.

Sürekli oyuncu sirkülasyonu yaşanan Yasak Elma dizisine; Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan isimleri dahil edilmişti. Seyircileri her bölümde sürpriz gelişmelerle şaşırtmayı başaran dizide bu kez bir isim yeniden dönerek bir ilke imza atacak. Dizinin yapımcısı olan Medyapım’ın resmi hesabından gelen bilgiye göre Barış Kılıç diziye yeniden dönüyor.

Herkesin merakla beklediği Yasak Elma dizisine kimin döneceğine ilişkin sosyal medyadan sürekli tahminler yapılıyordu. Bu tahminler arasında seyirci en çok Kerim ve Kaya’nın dönemsini istiyordu. Medyapım’ın resmi Twitter hesabından paylaştığı bir video ile diziyi tekrar dönecek ismi; “Barış Kılıç Yasak Elma’ya geri dönüyor. Çok yakında yeniden buluşuyoruz! Hazır mısınız” notuyla dizi severleri duyurdu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv