Çukur izleyicisine iyi haber: Final tarihi ertelendi!

Çukur izleyicisine iyi haber: Final tarihi ertelendi!

Çukur dizisinde herkesi şok içinde bırakan bir karar alındı. Dizinin akıbetinin ortaya çıktığı bu karar ile izleyenler hayretler içinde kaldı.

Şimdiden bir efsaneye dönüşen Çukur dizisi kendisine geniş bir izleyici kitlesi yaratmıştı. Yayınlandığı ilk günden bu yana seyircisini ekrana kilitlemeyi başaran aksiyon dolu dizi sezon finaline doğru yaklaşıyor. Sezon finaline doğru heyecanı ve adrenalin seviyesi de artsan diziden yeni bir gerçek ortak çıktı. Milyonlarca insanın beklediği bu haber ile Çukur dizisi severlerine beklenmedik bir sürpriz yaptı.

Dizinin kilit isimlerinden biri tarafından açıklanan bu bilgiler, sosyal medyada dolaşıma girmesinin ardından herkeste sarsıcı bir etki yarattı. Show TV’nin sevilen dizisi kült bir yapım olan Çukur dizisinin merakla takip edilen sezon finali tartışmaları sonunda açıklık kazandı.

Sevilen diziye ait birçok söylenti sosyal medyada ve internet sitelerinde sürekli yer alıyordu. Ancak son kaydedilen bu gelişme ile izleyenler, Çukur dizisi için bu konudaki cevabını almış oldu. Dizi severler dizinin bitmesi ihtimali için çok üzülürken devam etmesi yönünde ise adeta umut kovalıyordu. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi olan dizinin devam edip etmeyeceği hakkında önemli bir gelişme kaydedildi.

Çukur dizisinde Aliço’ya hayat veren Rıza Kocaoğlu, muhabirlerin sorularını yanıtlarken cevap bekleyen bu soruya da açıklık getirmiş oldu. Dizinin beklenen sezon finali mayıs ayının başında hesaplanırken oyuncunun “Yeni bölümler geldi, Mayıs’ın sonunda dizi bitiyor” ifadelerini kullanması üzerine dizi severler müjdeli haberi almış oldu.

Ekranların vazgeçilmezi olan ve bir efsaneye dönüşen Çukur dizisinde başrollerde; Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu gibi isimlerin bulunduğu dizinin bir sonraki sezon devam edip etmeyeceği gündemi bir süredir meşgul ediyordu. Diziden Rıza Kocaoğlu’nun yaptığı açıklama ile bu durum bir nebze olsun aydınlatılmış oldu. Merakla beklenen bu habere ilişkin ise ortada resmi bir açıklama bulunmuyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv