Camdaki Kız sert esti: İki dizi final yapma kararı aldı bile!

Camdaki Kız sert esti: İki dizi final yapma kararı aldı bile!

Henüz ekranlara gelmeden dizi dünyasında haraketliliğe neden olan Camdaki Kız dizisi şimdiden milyonlarca seyirci kitlesini oluşturmuş durumda.

Merakla beklenen Camdaki Kız dizisi en son 1 Nisan olarak belirlenen yayın gününü geçtiğimiz günlerde 8 Nisan Perşembeye taşımıştı. Perşembe akşamları ekranlarda yayınlanmaya hazırlanan Camdaki Kız dizisi, ATV’de Bir Zamanlar Çukurova ve fox tv’de Mucize doktor gibi önemli yapımlarla rekabet içinde olacak.

Seyircileri zora soka bu durum başlarda “dizi başlamadan bitti” gibi söylemlere neden olurken hiç de sanıldığı gibi olmadığı ortaya çıktı. Dizi dünyasında son yaşanan gelişmelere bakıldığı zaman ise Camdaki Kız dizisi daha yayınlanmadan diğer dizileri hesap yapmaya zorladı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak hazırlanan Camdaki Kız dizisi reytingleri şimdiden ele geçirecek bir izlenim yarattı.

ATV ekranlarında uzun zamandır seyircisiyle buluşan Bir zamanlar Çukurova dizisi son zamanlarda reytinglerde aşağıya doğru bir grafik çiziyor. Diziyi sevenleri üzen bu tablo, aynı gün Kanal D’de yayınlanacak Camdaki Kız dizisi ile daha da aşağılara ineceği düşülüyor. Camdaki Kız için şu an kemik bir izleyici kitlesi oluşmuş durumda.

Son zamanlarda dış çekimler ile azalan seyircisini tekrar kazanmak isteyen Mucize doktor dizisi de bu durumdan nasibini alacak. Şu sıralar ciddi bir seyirci kaybı yaşayan dizi, merakla beklenen Camdaki Kız dizisi ile daha fazla olumsuz etki alacak. Televizyon dünyasında daha yayınlanmadan büyük bir etki bırakan Camdaki Kız dizisi milyonlar tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Son haftalarda ciddi ayrılıklar yaşayan Bir Zamanlar Çukurova ve Mucize doktor dizisi yeni sezon için onay tartışmaları devam ederken. Yüksek ihtimalin devam etmeyecekleri yönünde olması seyircisini üzdü. Bu karamsar tabloya bir de Kanal D’de aynı gün haftaya perşembe yayınlanmaya başlayacak Camdaki Kız’ın eklenmesi halinde kesin gözüyle bakılıyor.

Camdaki Kız konusu nedir?

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur.

6053d4fd17aca90d58930734.jpg

Burcu Biricik

Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv