Exxen'e yeni transfer: Mehmet Ali Erbil dönüyor!

Exxen'e yeni transfer: Mehmet Ali Erbil dönüyor!

Ekranlara geri döneceğini açıklayan Erbil'le ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Bilindiği üzere ilk olarak Youtube üzerinde yayına başlayan ve devamında Exxen'e geçiş yapan Konuşanlar programı; son zamanların en çok eleştirilen yapımlarından birisi. Komik olmadığı, fakat komik bulanların olduğu söylenen Konuşanlar programı ile, Mehmet Ali Erbil'in ekranlara dönmesinin kesişmesi, Twitter'da kullanıcılarının karşılaştırma yapmasına sebep oldu. 

Her fırsatı değerlendiren ve zekasıyla kendisine hayran bırakan Acun Ilıcalı'nın bu gündemi değerlendirip; Polat Yağcı ile İbrahim Tatlıses iş ortaklığı gibi, Mehmet Ali Erbil ile bir ortaklık yapıp Exxen'de program başlatacağı tahmin edildi. 

Konuşanlar programı, Youtube'da yayınlandığı zamanlarda oldukça komik olmasıyla birçok kişinin dikkatini çekiyordu! Exxen platformunu kuran ve Konuşanlara da destek verip, platforma alan Acun Ilıcalı'nın Mehmet Ali Erbil'in de elinden tutacağı düşünülüyor. Çünkü şuanda Twitter'da konuşanlar programı eleştiriliyor.

Söz konusu paylaşım birçok kişi tarafından ayrıca paylaşılırken, konuşanlar programının komik olmadığı son zamanların sık söylenenlerinden. Devamında Erbil'in de ekranlara döneceği söylentisi, Acun Ilıcalı ile bir ortaklık kurabileceğini gösteriyor. Eğer Exxen'de Erbil program yaparsa, platformun patlayacağı da tahminler arasında yer alıyor.

mali1.jpg

Tabi ki, direkt olarak Mehmet Ali Erbil Exxen'de program yapacak gibi bir şey söylemek mümkün değil. Çünkü resmi bir açıklama yok. Fakat; gidişat tamamen bunu gösteriyor. Sosyal medya iddialarına göre de; Acun Ilıcalı, Erbil fikrini düşünmeye başladı. Gelecek günlerde ne olacağı net bir şekilde anlaşılacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv