Demet Akalın'dan şoke eden sözler: Yaratık!

Demet Akalın'dan şoke eden sözler: Yaratık!

Ünlü şarkıcı ve sunucu Demet Akalın'ın birkaç gün önce altına imza attığı paylaşım binlerce kişiden destek aldı.

Müzik dünyasının ve ekranlarının sevilen ismi Demet Akalın Twitter'ı çalkaladı. Türkiye'yi ayaklandıran olayla ilgili yorumu herkesin dikkatini çekti...Herkes, söz konusu olayın failiyle ilgili olarak "bu da yapılmaz, yazıklar olsun be!" yorumu yaptı. 

Magazin gündeminin en dikkat çeken isimleri arasında yer alan ve yaptığı hemen hemen her paylaşımla gündeme gelen Demet Akalın bu kez çok ciddi ve önemli bir konuya değindi. Demet Akalın'ı ve tüm Türkiye'yi hem sinirlendirip, hem yasa boğan olayda Akalın "yaratık..." söyleminde bulundu. Detaylar için diğer sayfaya geçiniz!

Demet Akalın, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla birlikte herkesin dikkatini üzerine çekti... Twitter'da tüm hedeflerin çevrildiği noktaya yönelen ve açıklama yapan, yaptığı açıklamayla da böyle hassas bir konuya değindiği için takdir toplayan Akalın'ın açıklamaları şu şekilde:

Hamileyken öldürülen Sezen'in vasiyetinin ortaya çıkmasıyla birlikte Twitter, Türkiye'nin kanayan yarası kadın cinayetleriyle çalkalandı. Demet Akalın ise; "Darp edildiğinde tutuklansaydı yaşayacaktı ... her tehlikeli yaratık üçin denizin ortasına hapishane yapılmalı!!!! Çıkamasınlar özgürlüğü yaşama hakkını kimse tehdit edemez!! Hamile hamile ölüme yürümüş..." açıklaması altına imza attı. Yaptığı sert açıklamayla kadın cinayetlerine tepki çeken Akalın'ın gönderisine, binlerce kişi yorum yaparak destek verdi!

İzmir'de 5 aylık hamile olan Sezen Ünlü, birlikte yaşadığı 24 yaşındaki Alın Yolum tarafından tam 16 bıçak darbesiyle katledildi. Sezen'in acılı babası, vasiyeti üzerine kızının gözlerini bağışladıklarını ifade ederek, "inşallah kızımın gözleriyle başkası görür dünyayı, kızım göremedi bari başkası görsün" dedi. Sezen'in hamilelik elbisesini mezarına örten halası, o elbiseyi daha bir kere giyebildiğini ifade etti.

demet3.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv