EA uygulaması, Discord hesabınızı bağlamanıza izin verecek

EA uygulaması, Discord hesabınızı bağlamanıza izin verecek

İkisini birbirine bağladığınızda, Discord kişileriniz yalnızca EA uygulaması aracılığıyla oynadığınız oyunu görmekle kalmayacak, aynı zamanda ne kadar süredir oynadığınızı ve şu anda içinde bulunduğunuz belirli oyun modunu da bilecekler.

 Ayrıca, farklı bir şey oynamak için grup oluşturmaya hazır olup olmadığınızı da görüntüleyebilecekler. EA uygulamasındaki ayarlar menüsüne gidip ardından “Hesabım”ı ve ardından “Bağlı hesaplar”ı tıklayarak hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Discord, EA uygulaması ile birleşiyor!

Özellikle korona virüs döneminde insanlar sosyalleşmek için farklı araçlar kullandılar. Discord da bu bağlamda öne çıkan bir uygulamaydı diyebiliriz. İnsanlar birlikte oyun oynama deneyimini platform üzerinden deneyimlediler. Şirket platformun bu sosyalleşme özelliğini bir tık daha ileri taşımaya kararlı. EA uygulaması ile birleştiğinde oyun oynama deneyimi arkadaşlarla birlikte yapıla bir deneyim gibi hissettirecektir. Online oyun oynayan kişilerin özellikle kullandığı platform son dönemlerde eskiye kıyasla daha fazla kullanılır hale geldi. Bu nedenle eklenen her özellik platformun populerliğini artıracaktır diyebiliriz.

GTA Trilogy PC sistem gereksinimleri açıklandı

Bilim Teknoloji