Ebru Şallı: Uğur bana tek maddelik bir evlilik sözleşmesi imzalattı

Ebru Şallı: Uğur bana tek maddelik bir evlilik sözleşmesi imzalattı

Ebru Şallı, 2019 yılında evlendiği iş insanı Uğur Akkuş ile tek maddelik evlilik sözleşmesi imzaladıklarını söyledi. Şallı, sözleşmedeki şartı ise özel hayatı olduğu için söyleyemeyeceğini belirtti.

Ebru Şallı, YouTube kanalında yayınladığı video ile hakkında ortaya atılan iddialara yanıt verdi. Bilinmeyenlerini anlatan Şallı, iş insanı eşi Uğur Akkuş'un evlilik yıldönümü hediyesi olarak kendisine villa aldığı haberinin doğru olmadığını dile getirdi.

Konuyla ilgili konuşan Ebru Şallı, "Öyle bir şey yok. Sürekli ev alınıyor bana... Uğur'la beraber olmaya başladığımızdan beri 7 tane ev almış olması gerekiyor bana. Bir de 'Amerika'da aldı' diye çıktı, 8 tane falan ev oldu. Benim gayrimenkul zengini olmam gerekiyor. Herkes bir rahatlasın, ev almadı" dedi.

2019'da evlendiği iş insanı Uğur Akkuş ile evlilik sözleşmesi yaptıklarını söyleyen Şallı, şöyle konuştu:

1620736413034-1-p-0-o-s-cover.jpg

" Son yıllarda yapılan evliliklerde bir evlilik sözleşmesi oluyor. Bizim de bir evlilik sözleşmemiz var ama bu kendi aramızda. Yani herhangi bir resmi noterden imzalanmadı. Uğur bana tek maddelik bir evlilik sözleşmesi imzalattı. Sadece tek madde var ama bunun ne olduğunu açıklayamıyorum sizlere maalesef. Çünkü 'Gizlilik sözleşmesi imzaladım' dermişim... "

"Dediğim gibi bir evlilik sözleşmesi söz konusu. İmzaladım mı, imzaladım ama ne olduğunu o zaman da paylaşmamıştım. Şimdi de benim eşimle aramdaki güven söz konusu... Yani sadece aramızda kalan bir şey o. Dolayısıyla paylaşmamın doğru olmayacağını düşünüyorum. Aile arasında olan bir şey diyeyim ama net olarak söylediğimde evet; böyle bir sözleşme var, böyle bir sözleşme imzaladım, ikimizin arasında özel ve tek maddelik bir sözleşme..."

Uyku felci olduğu yönünde ortaya çıkan haberlerin doğru olmadığını dile getiren 44 yaşındaki Şallı, "Son bir yıldır iyi uyuyamıyordum. Bu haber çok konuşuldu. Haber çıktıktan sonra hatta bizim Uğur'la aramızda çok komik bir konuşma geçti. 'O sen değil miydin?' dedim Uğur'a. Çünkü Uğur, uyku felci oldu. Her hastanede uyku bozuklukları diye bir merkez var. Sorunu bulmak için sizi makinelere bağlıyorlar ama oraya ben değil, Uğur gitti. Hatta randevusunu ben aldım, bir gece orada uyudu" ifadelerini kullandı.

1620736414273-ebru-sallidan-gelisme-cocuklarim-kardes-istiyor-1573114658-484.webp

Koruma tuttukları haberlerine de açıklık getiren manken, "Bu konu da çok konuşuldu. Bunların hepsine sosyal medyadan cevap vermek bana göre çok kalabalık ve gereksiz geliyor. Böyle bir şey yok, koruma tutmadık. O gün muhabirler bana cilt bakımından çıkarken sordu, ben de 'Böyle bir şey yok' dedim. Neden böyle haberler çıkıyor bilmiyorum" diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin