Ece Erken acı olay sonrası sessizliğini bozdu

Ece Erken acı olay sonrası sessizliğini bozdu

Avukat eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Bakırköy’de silahla vurularak öldürüldüğü olay sonrası, Ece Erken sessizliğini bozdu.

Geçtiğimiz sene avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenen ünlü sunucu Ece Erken, eşinin öldürülmesinin ardından sessizliğini bozdu. Ailenin bir yakını, Instagram’dan Mahmutyazıcıoğlu’nun defin işlemlerine ilişkin bilgi paylaştı. Ece Erken ise aynı paylaşımı, kendi hesabından story olarak paylaştı.

Söz konusu paylaşımda ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun cenazesinin Rize’nin Fındıklı ilçesinde defnedileceği bilgisi yer aldı.

NE OLMUŞTU?

Geçtiğimiz sene ünlü sunucu Ece Erken ile dünya evine giren avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Yeşilköy Balıkçılar Çarşısı’nda saat 00.30 sıralarında silahla vuruldu. Saldırı sonrası kanlar içine kalan Mahmutyazıcıoğlu ağır yaralanırken yanında bulunan şoförü ise yaralandı. Olay sonrası saldırıyı düzenleyenler kaçarken durum polis ve sağlık ekiplerine ihbar edildi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri ağır yaralanan Mahmutyazıcıoğlu ile şoförüne ilk müdahaleyi olay yerinde yaparak yakında bulunan özel bir hastaneye kaldırdı.

Hastaneye kaldırılan Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata tutunamadığı öğrenildi.

Beşiktaş eski yöneticisi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun öldürülmesiyle ilgili 2 kişi yakalandı. Kimlikleri belirlenen 3 kişinin yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv