Ekranda cin çıkarma seansı yapıldı

Gökçek ailesinin sahibi olduğu Beyaz TV stüdyosunda, “cin çıkarma seansı” yapıldı. Hukuken yasak olan “cin çıkarma” eyleminin Youtube kanalında yapılması dikkat çekti

Ekranlarda yaşanan akıl almaz anlara bir yenisi daha eklendi. TV stüdyosunda “cin çıkarma seansı” yapıldı. Hukuken yasak olan “cin çıkarma” eyleminin Yotube kanallarında yayınlaması tepki çekti, sosyal medyada eleştirildi.

Beyaz TV stüdyolarında, “cin çıkarma seansı” yapıldı. Hukuken yasak olan “cin çıkarma” eyleminin Youtube kanalında yapılması dikkat çekti. Beyaz TV’deki “Her Açıdan” programının stüdyosunda Sercan Kahveci’nin sunumuyla “Her Açıdan” adlı Youtube kanalına kendisini “Metafizik uzmanı” olarak tanıtan Pelin Hürman katıldı.

''BİR BUÇUK DAKİKADA ÇIKARTIRIM, KAHVEMİ ÇAYIMI İÇER GİDERLER''

Yayında “cin çıkarma seansı” yapan Pelin Hürman, içine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyledi. Pelin Hürman, “Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler” dedi.

''İÇİNDE CİN OLANLAR EKRANDA BENİ FARKLI YÜZ OLARAK GÖRÜR''

Pelin Hürman, yayında bazı sözler söyledikten sonra içinde cin olanların kendisini ekranda bir başka farklı yüz olarak göreceğini iddia etti.

CİN ÇIKARMA SEASNSLARINDA UYGULANAN ŞİDDET NEDENİYLE YÜZLERCE KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Cin çıkarma seansları, sözde hocaların sözde tedavileri Cumhuriyet ile birlikte yasaklandı. Bugün halen cin çıkarma seansları yapmak hukuken yasak. Ayrıca, cin çıkarma seanslarında uygulanan şiddet nedeniyle yüzlerce kişi hayatını kaybetti. Bu çağdışı uygulamaların televizyon stüdyolarında çekilip Yotube kanallarında yayınlaması tepki çekti, sosyal medyada eleştirildi.

OdaTV