Emrah Yılmaz Kimdir? Ne İş Yapar?

Emrah Yılmaz Kimdir? Ne İş Yapar?

Emrah Yılmaz Kimdir ? Nerelidir? Ne iş yapar? İşte Merak Edilen Biyografisi...


Emrah Yılmaz, Instagram fenomeni olup; 10 Ekim 1993 tarihinde Almanya'nın Frankfurt şehrinde dünyaya gelmiştir. Asıl mesleği turizmcilik olan Emrah Yılmaz, çok iyi derecede Rusça bilmektedir.

Bununla birlikte modellik ve mankenlik de yapmaktadır. 1.78 boyunda olan Emrah Yılmaz, 75 kilo ağırlığındadır. Ayrıca kendi Instagram profili üzerinden tasarladığı kıyafet kombinleri ile başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Yaklaşık 500 bin takipçisi bulunan Emrah Yılmaz, kendine has giyim tarzı ile ön plana çıkmaktadır. Harika bir fiziğe sahip olan Emrah Yılmaz, kendi üzerinde giyerek paylaştığı kıyafet kombinleri ile özel bir tarzı yansıtmakta ve birçok kişinin beğenisini kazanmaktadır. 


Mankenlik ve modellik dışında Emrah Yılmaz oyunculuk kariyerine de sahiptir. Kurtlar Vadisi Vatan filminin galasında özel davetli olarak bulunan Emrah Yılmaz, burada kameraların önüne geçmiştir. Aynı zamanda Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Emrah Yılmaz'ın ekranlardaki kariyeri bununla sınırlı değildir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına çekilen Milletin Adamı adlı klipte rol almıştır.


Tüm bu özelliklerinin yanı sıra Emrah Yılmaz, yardımsever kişiliği ile de bilinmektedir. Birçok yardım kampanyasına dahil olan ve kendi imkanları ile birçok kişiye yardım elini uzatan Emrah Yılmaz, bu yönüyle de herkesin takdirini ve beğenisini kazanmaktadır.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin