Emre Aşık'tan boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialar

Emre Aşık'tan boşanma aşamasındaki eşi Yağmur Sarnıç hakkında korkunç iddialar

Boşanmak üzere olduğu eşiyle olaylı bir süreç yaşayan eski milli futbolcu Emre Aşık, çocuklarının, anneleri tarafından cinsel istismara maruz kaldığını, ileri sürdü.

Yağmur Sarnıç, boşanma aşamasında olduğu eşi Emre Aşık'ı öldürmek için kiralık katil tuttuğu iddia edilmişti. Söz konusu iddialar sonrası Sarnıç ve kiralık katil olarak tuttuğu iddia edilen Erdi Sungur hakkında dava açılmıştı.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre; Ünlü futbolcunun 3 çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç, Emre Aşık'ın çocuklarını taciz ettiğini ve dövdüğünü iddia etmişti.

Taraflar arasındaki iddialara geçtiğimiz gün yeni bir iddia daha eklendi. Bu kez Emre Aşık, Yağmur Sarnıç'ın çocuklarının popolarına vurup yanında, 'Kafa Momo ve karton Ket' isimli videolar izlettiğini ileri sürdü.

5d145ee02af1071700363d03-kfjw.jpg (1200×1196)

'SEVGİLİSİYLE KIZLARIMI EVDE YALNIZ BIRAKIYOR'

Polis merkezine giden Emre Aşık verdiği ifadesinde, boşanmak üzere olduğu eşinin yeni sevgilisi olduğunu ileri sürdüğü Baycan Şenyürek ile kızlarını evde yalnız bırakıp canlı yayına gittiğini belirtti.

Aşık, hafta sonu anneleri Yağmur Sarnıç'ın yanından gelen kızlarının popolarına vurup salladıklarını ve cinsel içerikli hakaretler sergilediklerini kaydederken, kızlarının bakıcılarına durumu anlattığını, bakıcılarının bu konuşmaları video kayıt altına aldığını fakat şu aşamada dosyaya sunmak istemediğini kaydetti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Yağmur Sarnıç hakkında çocuğun cinsel istismarı suçundan soruşturma başlatıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin