Esra Erol hakkında skandal gerçek! Duyanlar, görenler şaşıp kalıyor! İnanması güç ama meğer Esra Erol...

Esra Erol hakkında skandal gerçek! Duyanlar, görenler şaşıp kalıyor! İnanması güç ama meğer Esra Erol...

ATV ekranlarının fenomen programlarından biri olan Esra Erol'da da sunuculuk yapan Esra Erol hakkında ortaya çıkan skandal gerçek ağızların açık kalmasına neden oldu. Duyanların şaşıp kaldığı bu olayda özellikle Esra Erol hayranları "Yok artık" dediler.

Esra Erol'da programında ailevi sorunlardan kayıplara kadar birçok konuyu ele alan başarılı sunucu, yapmış olduğu sosyal yardımlarla da dikkatleri üzerine topluyor. Müge Anlı'dan sonra ekranlara gelen başarılı yapım reytinglerde ise büyük bir başarı elde ediyor. Müge Anlı ile reyting yarışında Müge Anlı'yı geçen program Esra Erol'da, dikkatleri de üzerine topluyor.

Programın sunuculuğunu üstlenen Esra Erol'un özel hayatı ise hayranları tarafından sık sık gündeme gelen konulardan biri oluyor. Ne zaman evlilik yaptığı, eşiyle nasıl tanıştığı, çocuklarının olup olmadığı gibi özel hayatı ilgilendiren sorularla kısa süre önce gündeme gelen Esra Erol hakkında ortaya çıkan gerçek ağızları açık bıraktı.

resized-eb3f6-d8946fbe1931272-0-1546347057jxjfs.jpg (800×449)

Güzelliği ve 2 çocuk annesi olmasına rağmen fit bir vücuda sahip olan Esra Erol, programında sürdürdüğü başarıdan dolayı ise her yıl farklı kategorilerden ödül alıyor. Birbirinden başarılı işlerin imzasını atan Esra Erol'un yaşı ise son zamanlarda en çok araştırılan konulardan birisi haline geldi. Peki, Esra Erol kaç yaşında?

1931272-84joyg.jpg (720×450)

Esra Erol kaç yaşında?

Sevilen sunucu Esra Erol 38 yaşında fakat güzelliğinden dolayı hayranlarının çoğu "Nasıl 38 ya? Taş çatlasın 30'dur bu kadın" yorumlarını yapıyorlar. Yıllardır ATV ekranlarında yer alan programının sunuculuğuna ise çok genç yaşlarda başladı.

616x321-esra-erol-canli-yayin-izle-1608124652651.jpeg (616×321)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin