İbo Show'da ortalık karıştı! O isim sorduğu soruyla stüdyoda curcuna çıkarttı... Hayranları sosyal medyayı yakıp yıktı! Neler oluyor?

İbo Show'da ortalık karıştı! O isim sorduğu soruyla stüdyoda curcuna çıkarttı... Hayranları sosyal medyayı yakıp yıktı! Neler oluyor?

Star TV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan İbo Show'un yeni bölümüne ait fragmanı yayınlandı Fragman yayınlandıktan hemen sonra ise sosyal medyada İbrahim Tatlıses'e o isim tarafından sorulan aşk sorusu büyük yankı uyandırdı.

Her hafta farklı isimleri programında konuk olarak ağırlayan başarılı program bu hafta ise herkes tarafından çok sevilen isimleri konuk olarak ağırladı. Geçtiğimiz hafta programını sadece bir kişi için özel hale getirmiş ve 4 konuk yerine sadece Zekeriya Ünlü'yü davet etmişti. Bu hafta ise dolu dizgin bir bölüm yaşanmasına neden olacak isimleri konuk koltuğunda ağırlamaya karar veren İbo Show'da stüdyoyu inletecek soru o konuktan geldi!

Simge Sağın, Ebru Yaşar, Murat Dalkılıç ve Ersay Üner'i programında konuk olarak ağırlayacak olan İmparator, izleyenleri mest edecek. Müzik şöleninin hemen yanında izleyenlerine çok özel açıklamalar yapacak olan İbrahim Tatlıses, fragmandan anlaşıldığı kadar fırtına gibi aşklarına da değinecek. O isim tarafından yöneltilen soruyla açılacak konu ise dikkatleri üzerine çekecek.

gfhhngv.jpg (766×450)

Simge Sağın'ı ilk konuk olarak ağırlayan İmparator, Simge Sağın'ın performansından hemen sonra ise özel bir sohbet gerçekleştirecekler. Simge Sağın ise İmparator'a öyle bir soru sordu ki, gündemin ismi bir anda Tatlıses ve Sağın oldu. İşte Simge Sağın'dan gelen o soru...

ibosi2.jpg (800×434)

"Siz de çok aşık oldunuz ama..."

Simge Sağın'dan gelen "Sizde çok aşık oldunuz ama" sözleri üzerine İmparator, "Oldum tabi olmaz olur muyum? Hem ben var ya aşık olmamış insanla ekmek yiyip su içmem" sözlerini dile getirdi. Tatlıses'ten gelen bu sözleri ise milyonların şaşırmasına neden oldu.

ibosjsos.jpg (800×437)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv