EMUI 10 güncellemesi Mate 20 Pro modeli için geldi

EMUI 10 güncellemesi Mate 20 Pro modeli için geldi

Güncellemeler ile performans ve stabiliteye odaklanan Huawei, yenilikler sunmaktan da geri kalmıyor. EMUI 10 güncellemesi ile birlikte tasarımda gözle

Güncellemeler ile performans ve stabiliteye odaklanan Huawei, yenilikler sunmaktan da geri kalmıyor. EMUI 10 güncellemesi ile birlikte tasarımda gözle görünü değişiklikler yapılıyor. Huawei’nin geliştirmiş olduğu ve güncelleme ile gelen GPU Turbo özelliği Mate 20 Pro’da yüzde 60’a kadar performans artışı sunuyor.

Mate 20 Pro modeli için EMUI 10 güncellemesi geldi. Phone Clone uygulamasında da güncelleme ile performans artışı yaşanıyor. Karanlık temayı sistemin geneline daha fazla yansıtan Huawei, OLED ekranı sayesinde batarya tasarrufunda kullanıcılarının yüzünü güldürecek.

Güncelleme ile HiCar özelliği de telefona ekleniyor. Apple Car ve Android Car benzeri bir sistem olan HiCar sayesinde, telefonunuzu aracınıza Bluetooth üzerinden bağladığınızda telefonun ekranınından müzikleri ve navigasyonu kontrol edebiliyorsunuz.

EMUI 10

OTA üzerinden sunulan bu güncellemenin kademe kademe sunulduğunu ve 1-2 gün içerisinde kullanmış olduğunu Mate 20 Pro’ya geleceğini belirtelim. Güncellemeyi yüklemeden önce verilerinizi yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Aksi bir durumda yaşanacak olası bir sorundan dolayı tüm verilerinizi kaybedebilirsiniz.

Hangi iPhone ne kadar radyasyon yayıyor? İşte SAR değerleri!

Umarız Çinli teknoloji devi EMUI 10 güncellemesini diğer modellerine de hızlı bir şekilde sunar. Android 10 için yol haritasını ABD ile olan ilişkisinden dolayı netleştiremeyen Huawei, bakalım 2020 yılında güncelleme konusunda ne yapacak?

Bilim Teknoloji