En meşhur parçasını satışa koydu: Cinsel içerikli filmleriyle ünlenen yıldız Mia Khalifa'dan "Beyrut'un Yıkımı" için kampanya!

En meşhur parçasını satışa koydu: Cinsel içerikli filmleriyle ünlenen yıldız Mia Khalifa'dan "Beyrut'un Yıkımı" için kampanya!

Cinsel içerikli filmleriyle ünlenen yıldız Mia Khalifa, filmlerinde kullandığı meşhur gözlüklerini "Beyrut’un Yıkımı"nda mağdur duruma düşenler için açık artırmaya çıkardı.

Lübnan asıllı Amerikalı Khalifa, 158 kişinin hayatını kaybettiği patlama sonrası sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla destek çağrılarında bulunmaya devam ediyor. Khalifa, son olarak ebay üzerinden cinsel içerikli filmlerinde kullanmasıyla meşhur olan gözlüklerini açık artırmaya çıkardı ve gelirini patlamanın mağdurları için kullanacağını açıkladı. Altı gün sonra sona erecek açık artırmada, gözlük için teklif edilen fiyat 98 bin 100 doları (718 bin 926 lira) buldu. Parayı Lübnan’daki Kızıl Haç’a bağışlayacağını belirten Khalifa, satın alan kişi isterse gözlükleri imzalayacağını da söyledi. 2015 yılında yalnızca üç aylığına cinsel içerikli filmlerinde rol alan Khalifa büyük şöhrete kavuşmuştu. 27 yaşındaki Khalifa şimdi spor yorumcusu olarak çalışırken bir yandan da cinsel içerikli film sektöründeki sömürüye karşı mücadele veriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya