Engin Akyürek'in başvurusuna tepki

Engin Akyürek'in başvurusuna tepki

Sefirin Kızı dizisinin Sancar’ı bu kez öyle bir şeye başvuruda bulundu ki duyanların ağzı açık kaldı. Binlerce hayranı bu olay ile ilgili yorum yaparken sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.

Başarılı oyuncunun yurt içinde ve yurt ve dışında binlerce hayranı bulunuyor. Yakışıklı oyuncu en son Instagram hesabı açmasıyla gündeme gelmiş. Son yaptığı hamle ise bunu şimdiden aratıyor. Sevilen oyuncu öyle bir şeye başvuru da bulundu ki duyanlar bu sürpriz hamle karşısında ne diyeceklerini bilemediler. Öyle bir şey istiyor ki herkesin elde edemeyeceği türden.

Başarılı oyuncunun bu başvurusu sosyal medyayı sallamış durumda. Binlerce takipçisini etkileyecek bu başvurusu ise şimdiden sosyal medyanım gündemine bomba gibi düştü. Başarılı oyuncu dizilerde gösterdiği performansı ile herkesin takdirini toplamaya devam ediyor. Uzun zamandır direndiği sosyal medyaya sonunda daha fazla dayanamayarak Instagram hesabı açan Engin Akyürek, kısa sürede yüzbinlerce takipçi kazanmıştı.

Şimdi ise Instagram’a doğrulanmış profili almak adına mavi tik için başvuruda bulundu. Hayranlarının sürpriz bulduğu bu hamlesiyle herkesi şaşırtan yakışıklı oyuncu bu isteğinde kararlı gözüküyor. En sevilen oyunculardan olan Engin Akyürek son olarak Sefirin Kızı dizisinde Sancar karakterine hayat veriyor. Engin Akyürek’in geçtiğimiz güne kadar Instagram hesabı bulunmuyordu. Israrlara daha fazla dayanamayan isim sonunda bir Instagram hesabı açmıştı.

Çok kısa sürede yoğun ilgi gören başarılı oyuncu birkaç gün geçmesinin ardından binlerce takipçi kazandı. Kediyle paylaştığı bir fotoğrafa ben geldim notunu düşen başarılı oyuncu Engin Akyürek, sadece birkaç dakika içinde binlerce beğeni ve yorum aldı.

Şimdi mavi tik için başvuruda bulunan oyuncu doğrulanmış profil rozetini hesabına takmayı düşünüyor. Instagram ise bu uygulamayı 3 ile 4 hafta arasında sonuçlandırıyor. Başarılı oyuncu mavi tik için biraz beklemek zorunda kalacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv