Merve Boluğur'un paylaşımı kötüye patladı: Takipçileri azalıyor

Merve Boluğur'un paylaşımı kötüye patladı: Takipçileri azalıyor

Verdiği pozlarla gündemden hiç düşmeyen Merve Boğulur, son paylaşımıyla adeta sosyal medyayı salladı. Instagram hesabından öyle bir fotoğraf paylaştı ki görenler ‘’yok artık’’, “Bu kadarına da pes’’ dedi.

Sosyal medyada takipçileri tarafından hemen fark edilen bu detayda ise oyuncunun yaptığı hamle gözlerden kaçmadı. Acemi Cadı dizisiyle ilgileri üzerine çeken 33 yaşındaki oyuncu bu kez öyle bir fotoğraf paylaştı ki Instagram’da ortalık karıştı. Dakikalar içinde binlerce beğeni ve yorum alan bu paylaşımında öyle bir detay vardı ki görenler ‘’Bu kadar da olmaz” dedirtti. Paylaşımlarıyla sosyal medya gündeminden düşmeyen oyuncunun son paylaşımı ise herkesi şaşkına çevirdi.

Yaz günlerine ait bir fotoğrafı paylaşan Merve Boğulur, bu fotoğrafta öyle bir detaya verdi ki sadece hayranları değil sosyal medyadaki herkese şok bir sürpriz yaşattı. Renkli bir elbisesiyle bir öz çekim paylaşan oyuncunun kolyesindeki detay ise gözlerden kaçmadı. Eski sevgilisinin baş harfini ters çevirerek sansürleyen oyuncunun bu hareketi ise hemen fark edildi. İşte bu şok yaratan fotoğrafın detayları ise gelmeye başladı.

Yeni paylaşımında takipçilerinden binlerce yorum alan güzel oyuncuya “başka kolyesi yok sanki”, “hiç paylaşmasa daha iyi” şeklinde yorumları yağdı. Yaptığı paylaşımlarla dikkatleri her zaman üzerine çeken güzel oyuncu her paylaşımında ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu paylaşımında da eski sevgilisinin ismini sakladığı fark edildi.

Takipçilerinin gözünden kaçmayan bu detay ise binerce yoruma neden oldu. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile iki yıllık evliliklerin sonlanmasının ardından hiçbir yapımda bulunmayan ve sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Merve Boluğur, bir Youtube kanalı açmış ve paylaştığı videolarda kişisel hayatıyla ilgili tecrübelerini takipçileriyle paylaşıyordu.

ekran-ddddd.jpg

Fotoğraftaki kolyesinde yaptığı sansür ile dikkatleri üzerine çeken Merve Boğulur en son Meriç Kırdan isimli Şişli’de kafe işleten biriyle beraber olduğu biliniyordu. Bu haberi sevgilisinin yüzünü göstermeden ateş emojisi ile yaptığı bir paylaşımla duyurmuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv