Masumlar Apartmanı'nın yıldızı oyunculuğu yarıda kaldı

Masumlar Apartmanı'nın yıldızı oyunculuğu yarıda kaldı

Masumlar Apartmanı dizisinden çok kötü bir haber geldi. Sevilen oyuncuda yaşanan bu şok gelişme herkesi derinden üzerken dizide de sarsıcı bir etkiye neden oldu.

Dram ve heyecan dolu sahneleriyle, her Salı akşamı TRT 1’de yayınlanan ve seyircisine ekrana kilitlemeyi başaran Masumlar Apartmanı dizisinin bir oyuncusunda korkutucu bir gelişme yaşandı. Dizi severleri ve hayranlarını meraklandıran bu gelişme kafalarda dizi hakkında da birçok sorunun gündeme gelmesine neden oldu.

Sevilen dizi Masumlar Apartmanı’nda Esat karakterine hayat veren Uğur Uzunel’de koronavirüs tespit edilmesi endişe yarattı. Dizide Gülben karakterinin büyük aşkı Esat’ı canlandıran Uğur Uzunel'in koronavirüse yakalandığı gündeme bomba gibi düştü. Hızlıca önlemlerin alındığı sette çekimlerin durdurulması kararı alındı. Gerilim sahneleriyle ilgi gören dizinin bu sefer kendi içinde bir gerilim yaşandı.

Başarılı oyuncuda yaşanan bu olumsuz gelişme dizi hakkında da birçok karamsar düşünceye neden olurken, dizi severler ‘’Dizinin akıbetini nasıl etkileyecek?’’ diye merak içinde kaldı. TRT 1 ekranlarında yayınlanan, başrollerinde; Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde Covid-19 vakası korkulara neden oldu.

Diziyi baştan sona etkileyecek bu gelişme sette hareketliliğe neden olurken çekimlere ara verilmişti. İzleyenlerin merak ve endişe içinde takip ettiği bu olay herkesi telaşa soktu. Çekimlerine ara verilen dizide setteki herkese test yapıldı. Uygulanan testlerde herkesin negatif çıkmasıyla durdurulan çekimler kaldığı yerden devam etti. Rolünü yarıda bırakmak zorunda kalan başarılı ismin son durumu ise büyük merak konusu.

Yayınlandığı günden bu yana geniş bir izleyici kitlesi yakalayan ve her yeni bölümde sosyal medyada gündem olan Masumlar Apartmanı’nın Esat’ında test sonucu pozitif çıkmasının ardından herkes telaşlanmıştı. Endişelendiren olay ise dizide çekimlere ara verilmesine neden oldu. Oyuncunun son durumu ise merak edilirken sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Evinde karantinada olan Uğur Uzunel, diziye dönmek için gün saymaya başladı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv