Survivor Hayrettin elendi ve soluğu orada aldı

Survivor Hayrettin elendi ve soluğu orada aldı

Survivor 2021’de yarışan ve geçtiğimiz ay elenen Hayrettin’den olay görüntüler geldi. Ada hayatında yaptığı röportajlarla adından sıkça söz ettiren Hayrettin, günlük yaşamına hızlı döndü.

Hayrettin, internet ünlüsü olarak yıllardır yaptığı çekimlerle sık sık eğlenceli dakikalar yaşatıyor. Oyunculuk, sunuculuk ve komedyenlik yapan 37 yaşındaki Hayrettin, Survivor 2021 macerasına geçtiğimiz ay veda etmişti. Yarışmadaki heyecanlı tavrıyla gönüllerde taht kuran ünlü sunucu Hayrettin, iletişim oyunundaki söylemlerini gerçekleştirmesiyle sosyal medyanın gündemine düştü.

Şubat ayında adada yarışan Hayrettin ve arkadaşlarının kazandığı iletişim oyununda eğlenceli dakikalar yaşanmıştı. Takım arkadaşı İlayda’nın arkadaşlarından gelen mesajlar karşısında hem gülümseten hem de duygusal anlara şahit oldular. İlayda’ya gelen mesajların bitiminde Hayrettin, “Buradan çıkınca tek görüşeceğim İlayda olacak” sözü üzerine tüm takım arkadaşlarını eğlendirmişti. İlayda’nın arkadaşlarına samimiyet beslediğini bu sözlerle dile getiren Hayrettin, adaya vedasının ardından İlayda’nın arkadaşlarını ziyaret etti.

Yıllardır gerçekleştirdiği öğrenci evi baskınlarıyla sosyal medya fenomeni haline gelen Hayrettin’in yeni ziyareti, veda ettiği adadaki takım arkadaşı İlayda’nın arkadaşlarının evi oldu. İletişim ödülündeki heyecanını hala saklı tutan Hayrettin, bunu belirtmesiyle iletişim oyunundaki o sahnelere dikkat çekti. “Kendi arkadaşlarımı, İlayda’nın arkadaşlarıyla değiştirebilir miyim” diyen Hayrettin, adadan döner dönmez ilk işi sözünü tutmak oldu. Ani baskınlarıyla meşhur olan Hayrettin’in, İlayda’nın arkadaşlarının evini habersiz basmadığını dile getirdi.

Eve girişinden itibaren sıcak bir ortamdan bahseden Hayrettin, İlayda’nın arkadaşı Çağla’nın evini gezdi. Çağla’nın evde diğer arkadaşlarıyla da sohbet eden Hayrettin, esprili tavrıyla eğlenceli bir iş çıkardığını sosyal medyadan aldığı olumlu eleştirilerle herkese kanıtladı. Çağla ile İlayda hakkında sohbet eden Hayrettin, Çağla’dan İlayda’nın adadaki karakteri hakkında da bilgiler aldı. Çağla, İlayda’nın günlük yaşamdaki gibi davrandığını, aynı doğallıkla adada yarıştığını belirtti.

İlayda’nın diğer bir arkadaşı da evde üst katta Hayrettin ile eğlenceli bir röportaj yaptı. İletişim oyununda ‘Kim Kardashian’a benzetilen arkadaşı Dilşah, İlayda hakkında, “İlayda daha iyi performans gerçekleştirebilir. Son zamanlarda yaptı. O kaybedince ben çok sinirleniyorum, çünkü gerçek gücünü gösteremediği anlar oluyor” şeklinde konuştu. Çağla’nın 5 katlı evini gezen Hayrettin zaman zaman espriler yaparak videoyu renklendirdi. Makyajdan, bakımdan konuşan Hayrettin, fazla makyaj yapan kadınlarla ilgili yapılan esprilere de değindi. “Bir kızın gerçek yüzünü görmek için yeterli” dediği pamuk ve makyaj silici ile Çağla ve arkadaşının yüzündeki makyajı sildiği dakikalar sosyal medyada pek çok eğlenceli yoruma sebep oldu. “Fotoğraflarımızda photoshop var mı yok mu, ispatlarız” diyen Çağla ve arkadaşı Dilşah, Hayrettin tarafından onay aldı. Makyajsız da hemen hemen aynı olduklarını belirten Hayrettin, övgü dolu sözlerle “Haklarını yedirmem, makyaj güzeli değiller” şeklinde savundu. Video sonuna doğru Çağla ve Dilşah’a “hediye getirdim” diyen Hayrettin ise çok güldürdü. Hayrettin, İlayda’nın arkadaşlarına ithafen kendi arkadaşlarını getirdiği dakikalar sosyal medyaya damgasını vurdu. “Kendi arkadaşlarımı İlayda’nın arkdaşları ile değiştirmek istiyorum” diyen Hayrettin, dediğini yaptı. Kendi arkadaşlarına “artık bu evde kalacaksınız” diyen Hayrettin, İlayda’nın arkadaşlarına ise “benimle geliyorsunuz” dediği dakikalarla gündeme düştü. Şaka yaptığını söyleyen Hayrettin, “evde iş var, sizi ondan getirdim, taşınacak eşyalar var” diyerek, arkadaşlarını şaşırttı. Arkadaşlarına, Çağla’nın odasına taşıttığı televizyon görüntüleri çok konuşuldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv