Araları mı bozuldu? İbrahim Büyükak’tan yakın arkadaşına gönderme!

Araları mı bozuldu? İbrahim Büyükak’tan yakın arkadaşına gönderme!

İbrahim Büyükak’tan yakın arkadaşı Oğuzhan Koç’a sürpriz bir gönderme yaptı.

Yeni projesinin hazırlıklarını sürdüren İbrahim Büyükak, beklenen projesinin çekimlerinin tamamladı. Önümüzdeki ayın ortasında seyirciyle buluşturmak için gecesini gündüze katan Büyükak’ın, sürpriz dolu yeni projesi merakla bekleniyor. Aynı zamanda yönetmenliğini de yaptığı yeni projesinin montajı için gittiği Levent’te gazetecilerle bir araya geldi.

Çekimleri tamamlanan yeni projesinin heyecanıyla yanıp tutuşan ünlü oyuncu aynı zamanda yakında baba olmaya da hazırlanıyor. Başarılı isim sevenlerini heyecanlandıran gelişmelerle dolu haberleri tek tek anlattı. Komedyen, arkadaşı Oğuzhan Koç hakkında da gülümseten samimi itiraflarda bulundu. Şimdi oklar Oğuzhan Koç’a çevrilmiş durumda.

Hayranlarını sevindiren gelişmeleri samimi itiraflarla basın mensuplarıyla paylaşan Büyükak, hem baba olmanın hem de yeni projesinin heyecanı içinde. Projede yönetmen koltuğunda da bulunan İbrahim Büyükak yükümlülüğün arttığını dile getirerek: ‘’Proje Nisan ortası gibi seyirciyle buluşacak. Fragmanı ise önümüzdeki günlerde hazır olacak. Ben de şimdi montajdan çıktım çok yorgunum ama iş çok güzel oldu sabırsızlıkla bekliyorum’’ ifadelerini kullandı.

Büyükak, yakın arkadaşı Oğuzhan koç hakkında da flaş itiraflarda bulundu. Demet Özdemir ile herkesin takdirini alan bir ilişki içinde olan Oğuzhan koç hakkında İbrahim Büyükak, gazetecilerin ‘’Oğuzhan Bey'e onda çocuk yapacak potansiyel yok" sözlerini hatırlatması üzerine ‘’Ben öyle söylemedim, onda çocuk yapma duygusu yok. O böyle 3-5 yıl daha yeğen sever sonra çocuk duygusu gelir. Bu duygu bazılarına 20 yaşında gelirken bazılarına 40 yaşında geliyor Çocuk yapmak çok büyük sorumluluk. Öyle hadi yapalım demekle olmuyor’’ sözlerinin belirtti.

Çok Güzel Hareketler ile tanınan komedyen "Evde her taraf zıbınla dolu durumda. Benim pabucum dama atıldı bile. Evde zıbından geçilmiyor. Çocuk bu gidişle modacı mı olacak? Şimdiden benden daha fazla eşyaya sahip. Nurdan ile sürekli eşyalarına bakıp duygulanıyoruz’’ sözleriyle baba olacağının heyecanını paylaştı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv