Arka Sokaklar dizisinde koronavirüs şoku

Arka Sokaklar dizisinde koronavirüs şoku

Dizi sektörüne yeni başlayan bir oyuncunun bile emekli olabileceği kadar uzun soluklu olan tek dizi olarak esprilere konu olan efsane dizi Arka Sokaklar’da Koronavirüs alarmı verildi.

Pandemi ile beraber çoğu dizinin soluksuz takip edildiği bir dönemde bir efsane var ki uzun yıllardır çekimlere ara vermeden devam ediyor. Pandemiyle beraber çoğu dizi ya setin zorlu koşullarından ya da reyting kaygısı ile final kararı alıyor. Bu dizinin final kararı gelecek gibi durmuyor. Ancak dizi setine koronavirüs alarmı verildi. İki oyuncu da karantina altına alındı. 

2006 yılında çekimlere başlanan Arka Sokaklar, 15 yıldır kesintisiz devam ediyor. Yayın yılı ve bölüm sayısı olarak Türk televizyon tarihinde en uzun haftalık dizi olarak adını altın harflerle yazdırdı. Sezon sayısı olarak tek rakibi “Bizimkiler” dizisi olan Arka Sokaklar, 15 sezon süren yayın akışıyla pek çok eğlenceli saatlere de imza atmıştır.

Dizinin ilgi çekici konusu ile uzun yıllardır sıkılmadan izleyen bir kitlesi bulunmaktadır. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğünde görev yapan özel bir ekibin aile yaşamları ve İstanbul sokakları konu alınmaktadır. Bu polislerin, görevleri sırasında yaşadıkları ilginç olaylar izleyenlerin aklına kazınmaktadır. Değişik hikayelerle 15 sezondur devam eden bu yapım, zaman zaman gülümsetmeye, zaman zaman da duygusal anlara şahit etmektedir.

Setlere aralıksız devam eden ünlü oyunculardan gelen kötü haberle, dizideki Zeliş rolüyle yer alan Yüsra Geyik’in koronavirüse yakalanması sosyal medyada geniş yer bulmuştu. Kanal D’nin bu ünlü yapımında koronavirüs alarmı devam ediyor. Uzun yıllardır devam eden Arka Sokaklar’da Bahar Komiser’de koronavirüse yakalandı. Bahar Komiser karakterini canlandıran Merve Oflaz’ın karantinaya alınıp tedavisine başlandığı öğrenildi.

Yüsra Geyik ile aynı karavanı kullanan oyuncu Merve Oflaz’ın koronavirüs test sonucu pozitif çıktı. Test sonucu pozitif çıkan Oflaz, evinde karantinaya alındı. Gözler dizinin çekimlerine çevrildi. Merve Oflaz’dan ve yapım şirketinden herhangi bir açıklama gelmedi. Dizinin çekimlerinin devam edip etmeyeceği ise merak konusu haline geldi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv