Hande Erçel bir rekor daha kırdı

Hande Erçel bir rekor daha kırdı

Ekranların sevilen yüzlerinden olan Hande Erçel’den yeni bir ilk geldi.

Sık sık aldığı hediyelerle ve özel hayatı ile gündem olan Hande Erçel, Türkiye birincisi oldu. Ünlülerin paylaşımları sosyal medyada geniş yer bulurken, gün geçtikçe takipçi sayılarını arttıran ünlüler arasında yer alan Hande Erçel ise takipçi sayısı ile Türkiye rekorunu kırdı.

Sen Çal Kapımı adlı dizide ekranlarda olan ünlü oyuncu Hande Erçel, dizideki Eda karakteri ile çok sevildi. Pek çok dizide yer alan ünlü oyuncu, “Sen Çal Kapımı” dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile adı aşk dedikodularına karışmıştı. İkilinin samimi pozları sayesinde hala netlik kazanmayan bu duruma son noktayı koyacak haber, iş insanı Murat Akdoğan ile olan aşk iddiaları ile başka bir yöne çevrildi.

Sosyal medyadan paylaştıkları ve özel hayatı ile en çok konuşulanlar arasında yer alan Hande Erçel, bu ilginin pozitif taraflarını görmeye başladı. En çok takip edilen ünlüler arasında adını zirveye yazdıran Hande Erçel, 20 milyon takipçi sayısıyla Türkiye rekorunu kırdı.

hanfeer.jpg

Dünyaya hitap etmeye başlayan ünlü oyuncu, markalardan gelen iş teklifi kadar, hediye gönderimleriyle de magazin gündeminde geniş yer bulmaya devam ediyor. Lysflowersevents adlı bir sosyal medya hesabına ait markadan gelen 20 Milyon sürprizi ile Hande Erçel’in mutluluğu herkese yansıdı. Çiçek markasından gelen 20 Milyon sembollü balon ve çiçek hediyesini paylaşan Hande Erçel’e yapılan bu incelik sevenleri tarafından da çok beğenildi.

handerecrl1.jpg

Gün geçtikçe en iyi markalarla çalışan Hande Erçel, kırdığı Türkiye rekoru ile hayranlarının gözdesi olmaya devam ediyor. Adının aşk dedikodularına karıştığı isimlerle ilgili bir açıklama yapmayan ünlü oyuncu, yakında 20 Milyondan fazla insana hitap edecek. Sosyal medya hesabını aktif kullanan 27 yaşındaki ünlü oyuncu, son paylaşımına 2.5 Milyondan fazla beğeni alarak, takipçi rekorunu kıran ilk Türk oyuncu oldu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv