Yıldız Tilbe'den şoke eden sözler

Yıldız Tilbe'den şoke eden sözler

Yaptığı bestelerle ve müziklerle akıllara kazınan sözler yazan ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, müzik kariyeri kadar sosyal medyadan da yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor.

Bu sözleri kime söylediği zaman zaman anlaşılmayan, kelimelerin gücünü çok iyi kullanan usta sanatçı Yıldız Tilbe’nin söylediği sözler adeta magazin gündemini yerinden oynatıyor. Sosyal medyadan yazdığı eleştirilerle kimlere gönderme yapıyor sorusu hayranlarının kafasını karıştırıyor.

Ünlü isimlerle girdiği polemiklerden alnının akıyla çıkmanın gururunu yaşayan Yıldız Tilbe’nin sözleri can yakacak cinsten. Ünlü şarkıcıdan öyle bir açıklama geldi ki, sevenleri bile üzerine alındı. Ünlü şarkıcının hedefinde kim vardı?

Seslendirdiği şarkıların gündemde yer almasına alışkın olunan ünlülerden olan Yıldız Tilbe, en son çıkardığı ‘Peşindeyim Koşa Koşa’ adlı parçayla müzik listelerinin zirvesinde yer aldı. Her yaptığıyla dikkatleri üzerine çeken Tilbe, çarpıcı açıklamalarıyla hayran kitlesini günden güne artırmaya devam ediyor. İbrahim Tatlıses’le olan polemiklerinden sonra her sözü cımbızla çekilen ünlü şarkıcı, merak uyandıran açıklamaları ile televizyon dünyasında yerini alıyor.

Ünlü şarkıcı, katıldığı programlardaki söylemleriyle ve zor geçen hayatını anlattığı yayınlarla, bulunduğu programı zirvelere taşımayı çok iyi biliyor. Uzun bir süre önce katıldığı Uçankuş TV’deki “Lerzan’la Çok Mutlu” programında özel hayatı ile ilgili çarpıcı gerçekleri ortaya döktü. Şimdilerde ise sosyal medya hesabından paylaştığı bir söz herkesin kafasını karıştırdı. “Helal süt emmiş olabilirsiniz ama ek gıdalar sizi bayağı bir bozmuş” diyen ünlü şarkıcının, gündemde deprem etkisi yaratan bu sözleri kime söylediği ise hala merak ediliyor.

adaad251-6035-4439-8030-e79a5ac6a6d9.jpg

Daha önce katıldığı Lerzan Mutlu’nun programında, önemli açıklamalar yapan Tilbe, kadınların hayatlarına alacağı erkeği seçerken yanlış kararlar verdiğini dile getirmişti. Kadınların kafalarındaki erkek profili genelde doğru olmuyor diyen Yıldız Tilbe’nin bu sözü ile yeni paylaşımındaki söz takipçileri tarafından benzetildi. Görücü usulü evliliğe sı

Medya