Exxen için alınan karar, kullanıcıları havaya uçuracak

Exxen için alınan karar, kullanıcıları havaya uçuracak

Acun Ilıcalı’nın son hamlesi milyonlarda kutlamaya neden oldu. Efsane yapımın haklarını alan Acun Ilıcalı kendi kurduğu medya olan Exxen’e taşıyacak.

Ünlü televizyoncu ve medya patronu Acun Ilıcalı’nın son sürprizi binlerce kişide sevinç patlaması yaşattı. Üzerinden yıllar geçse de popülerliğini yitirmeyen efsane diziyi Exxen’e taşıyacak bu adım Acun Ilıcalı tarafından atıldı. Şimdiden sabırsızlığa yol açan bu gelişme binlerce kişiyi beklemeye soktu. Merakla beklene bu gelişmeye dair sosyal medyada birçok paylaşım yapıldı.

Yıllar geçmesine rağmen duyulan ilginin azalmadığı Leyla ile Mecnun dizisine göz diken Acun Ilıcalı dizinin haklarını aldı. Çok sevilen dizi, Exxen için yeniden geliyor. Ünlü yönetmen Onur Ünlü tarafından yeniden çekilecek ve aynı zengin kadrosuyla ekrana gelecek dizi, milyonlarca kişide heyecan yarattı. Aynı senaryo üzerinden devam edeceği öğrenilen efsane dizi Leyla ile Mecnun'un çekimleri ise yaz aylarında başlayacak.

Acun Ilıcalı benzer bir adımı bir başka efsane dizi Sihirli Annem için atmıştı. Dizinin haklarını alan acun Ilıcalı’nın bu girişimi ise geniş yankı uyandırmıştı. 500 inden fazla aktif kullanıcısı olan çevrimiçi medya platformu Exxen’i bu sefer efsane dizi Leyla ile Mecnun’un heyecanı sardı. Acun Ilıcalı’nın bu sürpriz kararı dizi sevenlerine büyük heyecana neden oldu.

TRT 1 ekranlarında toplamda 3 sezon boyunca Eflatun film yapımıyla izleyicisine bir şölen sunan Leyla ile Mecnun dizisi, artık Exxen’deki yerini almaya hazırlanıyor. Tekrar bölümlerinin hala izlenmeye devam ettiği dizinin sürpriz sonu ile vedası da izleyenleri üzmüştü. Ekranlardan ayrıldığı günden beri ne zaman döneceği tartışılan dizi Exxen ile bu beklentiyi sonlandırmaya hazırlanıyor.

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturduğu Leyla ile Mecnunun oyuncu kadrosunda ise Ali Atay, Serkan Keskin, Ahmet Mümtaz Taylan, Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt gibi başarılı isimler yer alıyordu. Sevilen dizi yaz ayalarında başlayacak çekimler ile Exxen’de kendisini göstermeye hazırlanıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv