27 yaşındaki Hande Erçel servetine servet katmaya devam ediyor

27 yaşındaki Hande Erçel servetine servet katmaya devam ediyor

Hande Erçel Türkiye’de bir ilki başardı. Rekor başarısıyla takdirleri toplayan oyuncunun evine çiçekler yağdı.

Sen Çal kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile paylaştığı başrolde gösterdiği performans ile takdirleri toplamaya devam eden güzel isim, en son İbrahim Selim’in sunduğu, İbrahim Selim İle Bu Gece programına konuk olmuştu. Burada merak edilen soruları yanıtlayan Hande Erçel’in ‘çocuk’ sorusuna verdiği yanıt ise gündeme bomba gibi düşmüştü.

İbrahim Selim’in ‘’Çocuk istiyor musun’’ sorusuna ise “Evet, çok istiyorum. Umarım Mavi’ye (ablası Gamze Erçel’in çocuğu) benzer. Mavi bana benziyor” şeklinde yanıtlamıştı. Hande Erçel bu cevabıyla hayranlarını çok heyecanlandırmıştı. Ünlü oyuncu bu kez bir rekor ile tüm Türkiye’de konuşuldu. Instagram hesabındaki takipçi sayısıyla herkesin dikkatini çeken isim Türkiye’de bu sayıya ulaşan ilk oyuncu oldu.

Ünlü oyuncuya gösterilen bu ilgi neticesinde sosyal medyada zirveye oynayan Hande Erçel, başat bir konuyu yeniden gündeme soktu. ‘’Bu takipçilerin getirisi oluyor mu?’’ Dünyada en çok kullanılan sosyal medya hesaplarından Instagram’da 20 milyonu aşan takipçisiyle Hande Erçel’e birçok yabancı firma Türkiye temsilciliği olarak iş ortaklığı kuruyor. Bunun yanı sıra elde ettiği başarısıyla sosyal medyanın diline düşen ünlü oyuncuya takipçilerinden, “Acun Ilıcalı’yı da geçti milyarder oluyor!” yorumları geliyor.

Instagram hesabından 20 milyon takipçiye ulaşan Hande Erçel bu sayıyla Türkiye’de en çok takip edilen oyuncu konumunda olurken Türk kullanıcı olarak ise 4. Sırada yer aldı. ‘saltbae’ hakaretiyle ünlenen 34 milyon takipçisi olan Nusret Gökçe 1. Sırada yer alırken, 21.5 milyon takipçisiyle CZN Burak olarak bilinen Burak Özdemir yer aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv