Ziraat Bankası kredilerini ertelemişti, Serdar Ortaç öyle bir hediye aldı ki...

Ziraat Bankası kredilerini ertelemişti, Serdar Ortaç öyle bir hediye aldı ki...

Ünlü şarkıcı, bestekar Serdar Ortaç, yaşadığı sıkıntılarla ve biten evliliği ile magazin gündeminde yer alan ünlüler arasında yer alıyor.

Evliliği hakkında pek çok kez haberlerde yer alan Serdar Ortaç, uzun bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü takipçileriyle paylaşmıştı. Eski eşi Chloe ile olan evliliğinden sonra şarkıcı Seçil Gür ile adı anılan ünlü şarkıcı önce “arkadaşız dedi”, sonra aşkını itiraf etti.

Star TV’de yayınlanan “Menajerimi Ara” adlı dizide konuk oyuncu olarak 2 kez rol alan Serdar Ortaç, şimdilerde 3. Kez konuk olacağı haberleri sosyal medyada yer buldu. “Menajerimi Ara” dizisinde konuk oyuncu olan Serdar Ortaç’a sevgilisi Seçil Gür hakkında da pek çok soru geliyor. Sevgilisine torpil geçtiği düşünülen ünlü şarkıcının yeni albümden bir şarkı verdiği öğrenildi. Ünlü şarkıcıdan, İddialar hakkında ise yeni bir açıklama yok.

Zirvelere ulaşan kariyerinin ardından sağlık sorunuyla sevenlerini üzen Serdar Ortaç, yeniden hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Yazdığı şarkı sözleriyle müzik listelerinin zirvesinde yer alan Serdar Ortaç, biten evliliğinden sonra yeni bir isimle aşk hayatından söz ettiriyor. Serdar Ortaç, şarkıcı Seçil Gür ile ilk kez görüntülendiği sırada sadece arkadaş olduklarını dile getirmişti.

Daha sonra sık sık beraber görüntü veren ikili, şimdilerde birlikteliklerini gözler önünde yaşıyor. Ozan Çolakoğlu imzalı yeni bir albüm müjdesi veren Serdar Ortaç’ın sevgilisi Seçil Gür’ün seslendireceği bir şarkı da albümde yer alacağı haberleri takipçilerini çok heyecanlandırdı. Yeni albümüyle sevenlerine eski günleri yaşatacak olan Serdar Ortaç, hastalığı hakkında da sık sık merak ediliyor. Hala hastalığıyla ilgili sıkıntıları devam eden Serdar Ortaç’ın eski günlerdeki gibi enerjik tavırları takipçileri tarafından özleniyor. “Menajerimi Ara” adlı dizide ekran karşısında olan Ortaç, bir kez daha konuk oyuncu olarak yer alacak. Sevgilisi Seçil Gür’ünde konuk oyuncu olarak dizinin ilerleyen bölümlerinde yer alacağı haberleri yayılmaya başladı.

dhfhrthtyy.jpg

Kumar gibi kötü alışkanlıklardan sonra hayatının tepetaklak olduğunu katıldığı programlarda açıklayan Serdar Ortaç, hastalığı ile yaşadığı kötü günleri biraz olsun geride bıraktığı imajını sevenlerine vermeyi ihmal etmiyor. Hala hastalığı devam etse de ekran yüzü olmaya devam eden ünlü şarkıcı, “Menajerimi Ara” gibi reyting rekorları kıran bir dizide konuk oyuncu olarak seyirci karşısına çıktı. 3. Kez konuk oyuncu olacağı belli olan Ortaç’ın, albüm müjdesinden sonra yeni projeleri de merakla bekleniyor.

Medya