Erdoğan'dan 24 saat sonra 'linç' açıklaması!

Erdoğan'dan 24 saat sonra 'linç' açıklaması!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun alçak sürüleri tarafından linç edilmeye çalışması ve sığındı evin yakılmaya

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun alçak sürüleri tarafından linç edilmeye çalışması ve sığındı evin yakılmaya çalışılması hakkında saatler sonra açıklama yaptı.

Cumhurbaşaknı ve AKP lideri Erdoğan da olayın üzerinden tam 24 saat geçtikten sonra saldırı ile ilgili açıklama yaptı. Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Erdoğan, şunları söyledi;

“Dün dört şehidimizi toprağa verdik. Allah şehitlerimize gani gani rahmet eylesin. Bu vatan onların bize bıraktığı kutsal bir emanettir.

Ne yazık ki dün Çubuk'ta bir şehidimizin cenaze töreninde istenmeyen bir olay meydana gelmiş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik protestolar şiddet eylemine dönüşmüştür.Olay tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır.

Şiddeti asla tasvip edemeyiz. Şiddetin ve terörün her türüne karşıyız. Kimsenin Türkiye'nin huzur iklimine zarar vermesine müsaade etmeyiz.”

İLGİLİ HABER: Kılıçdaroğlu’na alçak saldırının yeni görüntüleri…

İLGİLİ HABER: Alçak sürülerin, Levent Gök’ü linç etme görüntüleri!

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika