Erdoğan’ın benzetmesi sonrası ‘Sisi’ sessizliğini bozdu!

Erdoğan’ın benzetmesi sonrası ‘Sisi’ sessizliğini bozdu!

‘Sisi’ lakabıyla tanınan Seyhan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Pazar günü Sisi mi diyeceğiz, Binali Yıldırım mı diyeceğiz” sözlerine sosyal .

‘Sisi’ lakabıyla tanınan Seyhan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Pazar günü Sisi mi diyeceğiz, Binali Yıldırım mı diyeceğiz” sözlerine sosyal medyadan yanıt verdi. Soylu, "Şaka mı bu diye sosyal medyaya baktım. Hakkikaten demiş. Sayın Cumhurbaşkanımız eksik olmasın efendim" dedi.

Sisi sosyal medya hesabından paylaştığı videoda “Herkese selam olsun. Ben Seyhan Soylu, nam-ı diğer Sisi. Az önce Bay Zaytung’tan bir telefon aldım. Bay Zaytung bana dedi ki telefonda, ‘Sosyal medya yıkılıyor Sisi Hanım, herkes sizden bahsediyor.

Hatta Cumhurbaşkanı sizinle ilgili ‘Ya Binali Yıldırım’a oy verin yahut da Sisi’ye’ demiş. Şaka mı bu diye sosyal medyaya baktım. Hakkikaten demiş. Sayın Cumhurbaşkanımız eksik olmasın efendim. Naçizane Sisi eğer İstanbul’a hizmet verecekse başım üstüne.

O emretsin, emri yerine gelsin efendim. Ben laf aramızda Sayın Cumhurbaşkanımıza söylemiştim, ‘Binali Bey’in gönlü yok İstanbul’da, isterseniz beni koyun’ dedim. O da zannediyorum hafızasında kalmış. ‘Ya Sisi’ye oy verin ya Binali Yıldırım’a’ diyor. Yani ne demek istiyor? ‘Gönlümde Sisi’yi oraya koymak vardı da Binali Bey’i koyduk, galiba yanlış yaptık’ diyor. Ben böyle anladım efendim. Başka söyleyecek ne var." açıklamasında bulundu.