Eser Yenenler'in ikizi doğdu!

Eser Yenenler'in ikizi doğdu!

BKM Mutfak’tan sonra kariyerine ‘3 Adam’ adlı, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile beraber sunduğu eğlence programı ile devam eden Eser Yenenler, program bitiminden sonra onlardan ayrı ayrı işler yapmasıyla gündeme geliyor.

Mıss Turkey Güzellik Yarışması’nda derece yapan Berfu Yıldız ile evlenen Eser Yenenler, ilk çocuklarına ‘Kuzey’ adını vermişti. Şimdilerde tekrar anne baba olma heyecanını yaşayan çift, ikinci çocukları Mete ile mutluluklarını tüm sevenleriyle paylaştı. Kuzey’i de kucaklarına aldıklarında sosyal medyadan bunu duyuran Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, yeniden müjdeli haberi verdiler. Mutlu evli çiftlerden olan ünlü oyuncu Eser Yenenler, baba olma heyecanını tüm sevenleriyle paylaştı.

2019 yılında nikah masasına oturan Eser Yenenler ve Berfu Yenenler, magazin gündemine damgalarını vurmuşlardı. Geçtiğimiz günlerde İbrahim Büyükak tarafından tiye alınan Eser Yenenler, sosyal medyadaki takipçileri tarafından bu sözlere esprili bir şekilde konu olmuştu. İbrahim Büyükak’ın, “Eser dese, çocuk bile yapmam” sözü sosyal medyada milyonlar tarafından konuşulmuştu.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan çift, yeniden anne baba olma heyacanlarını takipçileriyle paylaştı. Anne Berfu Yenenler, yüzlerce kişi tarafından takip edilen ünlüler arasında yer alıyor. Çift, ikinci oğulları olan ve adını Mete koydukları bebeklerinin, doğumdan hemen sonraki halini paylaştıkları sosyal medya gönderisiyle müjdeyi verdiler.

eserr.jpg

Eser Yenenler, dostlarını kastederek; “Arayan, soran herkese çok teşekkür ederiz. Biz artık 4 kişilik bir aileyiz” dediği doğum fotoğrafını herkesle paylaştı. Bu notu paylaşırken bebeklerinin doğum tarihini ve doğum saatini de yanına eklemeyi unutmadığı gözlerden kaçmadı. Mete Yenenler, 25.03.2021- 13.12 yazdığı tarih, ünlü oyuncunun takipçileri tarafından da adeta ezberlendi. Doğum anından paylaştığı fotoğraftaki ayrıntı takipçilerinin dikkatini çekti. Çocuğunun doğumuna girerek eşinin yanında olduğu düşünülen Eser Yenenler’in, paylaştığı fotoğrafta steril önlüğün üzerinde olması ve eşi Berfu Yenenler’in gözlerinin kapalı olmasından dolayı, hayranları tarafından böyle düşünüldü.

metee.jpg

Anne Berfu Yenenler ise, oğlunun yeni bir fotoğrafını paylaşırken düştüğü not ise sevenlerini güldürdü. “Berfu Yeneler, “Evde artık 3 Eser olacak, Orijinal Eser, Kıvırcık Emmi, Küçük Emmi şeklinde betimleme yaparak esprili bir not düştü. Minik Mete’nin ise babası Eser Yenenler’e olan benzerliği ise dikkat çekti.

Medya