Ramo dizisinde izleyicileri üzecek kayıp

Ramo dizisinde izleyicileri üzecek kayıp

Cuma akşamları Show TV’de ekranlara gelen Ramo dizisinde bu hafta büyük bir kayıp yaşanacak.

Yayınlandığı günden beri severek izlenen ve reyting rekorları kıran Ramo, Esra Bilgiç ve Murat Yıldırım’ın başarılı performanslarıyla çok dikkat çeken yapımlardan biri oldu. Aksiyonun tavan yaptığı sahnelerle seyirciyi ekrana kilitleyen dizinin hikayesi ise çok dikkat çekti.

36 bölümdür ekranlarda olan Ramo, her hafta seyirciden tam puan alıyor. BKM ‘nin yapımcılığını üstlendiği ünlü dizinin yönetmen koltuğunda ise M. Çağatay Tosun oturuyor. Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın senaryosunu yazdığı dizinin reytingleri ise çok iyi seviyelerde geziyor.

Murat Yıldırım’ın dizinin adı ile aynı olan karakteriyle Ramo’nun, başrolünde Murat Yıldım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Emre Kınay, Mehmet Yılmaz Ak, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Efsane Odağ gibi ünlü oyuncular kadroda yer alıyor. 37. Bölümü fragmanı ile dikkatleri üzerine çeken Ramo’nun yeni gelecek bölümleri ise heyecanla bekleniyor.

Dizideki kaybın ne olduğu ise sosyal medya da çok fazla yoruma neden oldu. Her takipçi ayrı ayrı tahminde bulundu. Dizideki paralar kayboldu ve Ramo’nun hiç bilmediği bir kasabaya gitmesiyle başına binbir türlü dert açılacak. Paraların peşinde kasabaya giden Ramo, Kaptan’ın 24 saat süre vermesiyle elini acele tutmak zorunda kalmıştır. Bulmazsa kasabayı yerle bir edeceğini söyleyen Kaptan, seyirciyi irite ettiği söylemleriyle sosyal medyada fragman hakkında pek çok yorum gelmiştir.

Ramo, Kaptan’ın şerrinden masum insanları korumak istemektedir. Diğer yandan ise ihaneti kimin yaptığını öğrenmeye çalışır. Şerif ise Serdengeçtilerin sisteminin çözerek onları yok etmekte kararlıdır. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv