Müge Anlı'da akıllara durgunluk verecek konu! İşte böyle gerçekleşmiş...

Müge Anlı'da akıllara durgunluk verecek konu! İşte böyle gerçekleşmiş...

ATV ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te yaşanılanlar ağızları açık bıraktı.

ATV ekranlarının en fenomen yapımlarından biri olan Müge Anlı’da akıllara ziyan olay seyircide şok etkisi yaşattı. Birden ortadan kaybolan ve tam 45 gün sonra sevgilisiyle bulunan Emel Hanım, canlı yayına katıldı. Canlı yayında annesini istemediğini dile getiren Emel Hanım’a binlerce eleştiri geldi. Sevgilisi yüzünden çocuklarını bırakıp giden Emel Hanım’ın doğru yolu bulması için Müge Anlı ve birçok kişi adeta yalvardı.

Sık sık “Polisler tarafından aranan, herkesi dolandırıldığı iddia edilen biriyle mutlu olacak mısın?” sözlerini dile getiren Müge Anlı ve ekibi, Emel Hanım’dan olumlu yanıt almadı. Sadece 15 dakikada canlı yayına Ferhat Beyin kendisini dolandırdığını iddia eden 4 kişi aradı fakat Emel Hanım yine de “Ben bunların hiçbirine inanmıyorum” sözlerini tekrarladı.

Pandemiden dolayı nikah kıyamadıklarını açıklayan Emel Hanım’a Müge Anlı’dan “Adam polisler tarafından aranıyor ne nikahı Emel? Bak, tamam canlı yayına bağlanan herkes yalan söylemiş olabilir ama polis kayıtları var” sözlerini dile getirdi. Bunun üzerine Emel Hanım’ın kardeşi araya girerek “Hepimiz yalan söylüyoruz tamam ama bu kadar kişinin aynı yalanı söylemesi de sana bir garip gelmiyor mu?” sözlerini dile getirdi.

Emel Hanım'ın tüm canlı yayına bağlananlara ve kanıtlara rağmen tüm iddiaları yalanlayınca Müge Anlı "Allah herkese böyle sevgili nasip etsin" sözlerini dile getirdi. Canlı yayına bağlanan Mahsure Hanım ise "Emel Hanımla ilişkisi varken benimle de ilişkisi vardı. Bana Emel'den aldığı paraları yolluyordu" sözlerini dile getirdi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv