Sen Çal Kapımı dizisi final yapacak mı iddialarına yanıt geldi

Sen Çal Kapımı dizisi final yapacak mı iddialarına yanıt geldi

FOX TV’nin severek izlenen dizisi Sen Çal Kapımı, hala ekranda büyük bir hayran kitlesi sayesinde yer alıyor.

Ünlü oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolünü paylaştığı dizide olay sahnelerle seyirci ekrana kilitlenmeye devam ediyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in güzel bir uyum yakalanmasının ardından dizinin senaryosu da epey ilgi çekti. Bütün bu faktörler diziyi ayakta tutuyor.

Final yapıp ekranlara veda edeceği konuşulan dizinin akıbeti FOX TV’nin elinde. Sen Çal Kapımı yayından kalkarsa, merakla beklenen Savaşçı dizisinin ekrana gelmesini an meselesi olarak gören Savaşçı dizisinin takipçileri, FOX TV’den gelecek açıklamayı bekliyor. Savaşçı dizisi ekranlara dönmek için sabırsızlıkla beklerken, dizinin 4 bölümünün çekimleri dahi hazırlandı. Hızlı bir tempoyla yeni bölümlerinin çekimlerine devam eden Savaşçı kadrosu, yayın için hazır olduklarını dile getirdiler. Eskişehir’de çekimleri yapılan Savaşçı dizisinin sevenleri yeni sezonda çok daha iyi bir hikayeyle devam edeceklerini düşünüyor.

Ancak FOX TV ısrarla bu iddialı diziyi başlatma kararı almadı. Dizi sektörünün canlandığı şu dönemde FOX TV, elinde de olan, haftanın her günü için 7 adet dizisi yayınlanıyor. 7 dizide reyting rekorları kırdığı için FOX TV’den Savaşçı dizisinin hayranlarına mutlu haber daha verilmedi.

Strateji yapan seyirciler en düşük reytinge sahip Sen Çal Kapımı dizisi final yaparsa Savaşçı ekranlara gelebilecekti. Ancak dizinin final yapacağı henüz netleşmedi. Aksine dizinin final yapmaktan ziyade, 50. bölüme kadar devam edeceği ise konuşulanlar arasında. Dizi hakkında ortaya çıkan son bilginin ise yaz aylarında da dizinin devam edeceği yönünde oldu.

Hande Erçel’in en çok oynadığı sezon, yaz dizileri olmaya bu yıl da devam edecek gibi duruyor. Sen Çal Kapımı yaz dizisi olarak da devam edeceği se Savaşçı takipçilerini hayli üzdü. Ancak hala netlik kazanmayan bu durum sosyal medyadan sıkı bir şekilde takip ediliyor. 20 Milyon takipçiye ulaşan ve Türkiye rekoru kıran Hande Erçel’in sevenleri ve Sen Çal Kapımı’nın hayranları dizilerini bir süre daha ekranda görmeye devam edecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv