Survivor Ünlüler takımında gerilim gittikçe artıyor

Survivor Ünlüler takımında gerilim gittikçe artıyor

Survivor’da tansiyonlar yükseldi, bağrışmalar havada uçuştu.

Popüler yarışma programları arasında en öne çıkanlardan biri olan Survivor’da birleşme partisi heyecanı tüm yarışmacıları sardı. Artık her dakikanın kritik olduğu yarışmada, ödül oyununda öyle bir kavga çıktı ki daha önce alışık olduğumuz tartışmaları aratır şekildeydi. Ünlüler takımı birleşme öncesi bir şok yaşadı. Seyirciler ise sosyal medyada ikiye bölündü.

Twitter’da gündemi sallayan tartışma hayranlar arasında bir atışmaya neden oldu. Popüler yarışmada ödül oyunu devam ederken yarışmacılar kıran kırana bir mücadele verdi. Birleşme partisi öncesi son ödül oyunu olan mücadelede ödülün market olması tansiyonun iyice yükselmesine neden oldu. Heyecan dolu bu ödül oyunu, Ünlüler takımı arasında gerilime yol açtı, sosyal medyada hayranları birbirlerine kattı.

Batuhan ve Merve arasında sözlü tartışmanın başlamasıyla gerilimin arttığı Survivor 2021’de birleşme partisine çok az kala ikili arasında gerginlik yaşandı. Oyunda başarılı taraf Gümüller takımı olurken üç çeşit pizza ve kola alarak adaya daha motive döndüler. Kaybeden taraf ünlüler cephesinde ise kaybetmenin verdiği duygu ile Merve ve Batuhan arasında tartışma çıktı.

İkili benchte sözlü tartışmaya girdi. Sosyal medyayı sallayan bu tartışmada ikilinin hayranları Twitter’da birbirine girdi. Merve oyunu değerlendirirken Batuhan birden reaksiyon gösterdi. Merve’ye, “seni dinlemek istemiyorum” ifadesini kullanan takım arkadaşı, Merve Tarafından “hareketlerine dikkat et” şeklinde karşılık gördü.

Oyunun kaybından sonra “İçim kan ağlıyor” sözlerini kullanan Merve, Batuhan’ı takımın motivasyonunu kırdığı için suçladı. Sosyal medyada hayranlar arasında da kutuplaşma yaşatan bu diyalog Twitter gündeminde en üst sıralarda kendine yer buldu. Bir hayran, “Batuhan olmak zordur çünkü bütün Survivor yarışmacılarıyla savaşırsın. Batuhan olmamak daha zordur çünkü Batuhan’la savaşırsın.” sözlerini dile getirdi. Bir başka hayran ise, “Merve Ünlüler takımının yükünü taşıyor.” şeklinde oldu. Yaşanan bu tartışma sonrasından ikili sakinleşerek ortam normale döndü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv