Hercai dizisi yeni bölümü yayınlamadan, rekor beğeniye ulaştı

Hercai dizisinde öyle bir sahne yer aldı ki görenlerin ağzı açık kaldı. Türk Televizyon tarihinde benzeri görülmeyen bu sahne dudak uçuklattı.

65. bölüm daha yayınlanmadan gündeme bomba gibi düşen Hercai dizisinde bir sahne vardı ki milyonlarca kişiyi yerinden zıplattı. İzleyende çarpıcı etkiye neden olan bu öpüşme sahnesi gören herkes, ‘’Neler oluyor’’ gibi yorumlar sosyal medyayı salladı, dizi Twitter gündeminde en çok konuşulanlar arasında kendine yer buldu.

Türk dizilerinde bolca aşk dolu ve duygu yüklü sahnelere herkes alışmış durumda. Ancak Hercai dizisinde öyle bir sahne yer aldı ki izleyenlerin dona kaldığı bu perde de dizi, seyircide birçok duyguyu aynı anda yaşatmayı başardı. 65. Bölüm fragmanda yer akan bu sahne herkesin dikkatini çekerken sosyal medya kullanıcıları bundan başka bir şey konuşmuyor.

Fragmanda yer alan sahnede, Miran’ın Reyyan’ı öpmesi milyonları ayağı kaldırdı. Sosyal medyayı kırıp geçiren bu sahne ile fragman rekor seviyelere yükseldi. Hercai 65. Bölüm fragmanı sadece 11 saatte 1 milyon izlenme kaydetti. Daha önce böyle bir rakamı bu sürede kimse alamamıştı.

ATV’de yayınlanan Hercai 65. Bölüm fragmanı ile herkesin içine işledi. Çok samimi bir öpüşme sahnesine yer verilen bu fragman, sosyal medya da sürekli yeniden paylaşıldı. Milyonlar kişi tarafından çok kısa sürede reytingi yakalayan bu sahne ile 65. Bölüm şimdiden beklenilmeye başlandı.

Bu cesaretli ve zor sahne ile takdirleri toplayan Akın Akınözü ve Ebru Şahin ikilisi performansı sosyal medyada alkış aldı. Ender rastlanan bu sahneyi çok başarılı bir şekilde ve inandırıcılığı en üst seviyede gerçekçiliği ile dizi hayranları tarafından sosyal medyada büyük beğeni topladı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv