Defne Samyeli'nin kızı anlaşmayı yaptı: Artık o dizinin kadrosunda

Defne Samyeli'nin kızı anlaşmayı yaptı: Artık o dizinin kadrosunda

Defne Samyeli’nin kızı, genç oyuncu Deren Talu’dan inanılmaz bir karar geldi. Çekici oyuncu bu hareketiyle milyonların ilgisini çekmeyi başardı.

Akıncı dizisinde başarılı performansı ve güzelliği ile herkesin ilgi odağı olmayı başaran ünlü oyuncu, şok bir karara imza attı. Sosyal medyada ortalığın karışmasına neden olan bu karar ile Deren Talu ismi bu radikal hamle ile şimdiden her yerde geçmeye başladı. Çok sevilen genç oyuncudan gelen bu hareket dizi dünyasını derinden etkileyecek bir bomba niteliğinde.

ATV'de ekranlara gelen, Şükrü Özyıldız ile Büşra Develi'nin başrollerini paylaştığı Akıncı dizisinde Didem karakterini canlandıran Deren Talu, inanılmaz bir son dakika kararı ile diziden ayrılma kararı aldı. Verdiği pozlar ile de magazin gündeminde sürekli yer alan genç isim öyle bir projeye transfer oluyor ki duyanların ayağa kalktığı bu gelişme ile sosyal medyayı sallamayı başardı.

Kıyafet tarzı ve Instagram paylaşımlarıyla dikkatleri her defasından üzerin çeken Defne Samyeli’nin genç kızı Deren Talu, son kararı ile herkesi şaşırtmayı başardı. Yönetmen koltuğunda Emrah Aguş’un oturduğu, başrolünde Doğu Demirkol'un bulunduğu "Doğu" adlı internet dizisine konuk olacak Deren Talu.

Özellikle genç kuşak tarafından yakından takip edilen dizide hangi rolde oynayacak hale netlik kazanmış değil. Bu transferi ile sosyal medyada bir deprem başlatan 25 yaşındaki Deren Talu ortalığı birbirine katmayı başardı. En son siyah minisiyle verdiği pozlar ile magazin gündemine bomba gibi düşen güzel oyuncunun bu sürpriz hamlesi de ikinci bomba oldu.

Sosyal medyada ‘’Yavaş yavaş dizi yıldızı oluyor’’, ‘’Akıncı dizisinde verdiği sınavı kazandı’’ gibi olumlu yorumlar alan genç isim başarılı bir kariyer yolunda ilerliyor. Merakla beklenen yeni dizisindeki rolü ise henüz netlik kazanmadı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv