Kanal D'nin hatası Camdaki Kız'ı zorlayacak

Kanal D'nin hatası Camdaki Kız'ı zorlayacak

Camdaki Kız dizisinde yaşanan son gelişme herkesi hayreti düşürdü. Böyle bir adımı kimse beklemiyordu. Kafalarda soru işareti yaratan bir paradoks ortaya çıktı.

Kanal D’de ekranlara gelmeye hazırlanan Camdaki kız dizisinde kritik bir karar alındı. Alınan bu radikal karar ile herkes hesap yapmaya başladı. Milyonları etkileyen bu adım şimdiden, herkesi çok ciddi bir seçime zorladı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlenen dizi de başrole Burcu Biricik hayat verecek.

Ancak merakla beklenen bu dizi öyle bir güne yerleştirildi ki, Türkiye dizi dünyasını kökünden sarsacak. Dizininin iddialı bir başlangıç yapması yayın gününden belli oldu. Birçok bekleyen bu iddialı tavrı, dizinin “kendine güveni” olarak yorumlarken birçok dizi sever ise ”Başlamadan bitecek” ifadelerini kullandı.

Milyonların sabırsızlıkla beklediği Camdaki Kız dizisinden nihayet mutlu eden gelişmeler geliyor. Nisan ayında seyircisiyle buluşacak heyecan dolu dizi şimdiden izleyici kitlesini oluşturmaya başladı. Ancak dizide yaşanan sürpriz bir gelişme var ki herkesi endişelendirecek nitelikte. Merakla beklenen Camdaki Kız dizisinin yayın gün belli oldu.

Ancak bu mutlu haber seyircisini dizi başlamadan üzdü. 1 Nisan Perşembe akşamı ekrandaki yerini alacak dizi, FOX Tv’de son zamanlarda dış mekan çekimleri ile yükseliş gösteren Mucize Doktor, ATV’nin reyting rekorları kıran heyecan dolu dizisi Bir Zamanlar Çukurova’da ve geçtiğimiz hafta netleşen yayın günü ile TRT 1’in merakla beklenen yeni dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs ile aynı güne ortak olacak.

Tüm bu başarılı ve kendine kanıtlamış dizilerle aynı gün yayınlanacak Camdaki Kız dizisi seyircide ‘’Acaba başlamadan bitecek mi?” sorularına neden oldu. Perşembe günü dizi severler için zaten kıran kırana bir mücadelenin olduğu gün idi. Şimdi Kanal D’de yayınlanacak Camdaki Kız isimli yeni dizi adeta 3-0 geriden başladığı bu rekabet ortamında kendine düşen payı alabilmek için mücadele verecek.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv