Sadakatsiz'den Melis ayrılıyor mu?

Sadakatsiz'den Melis ayrılıyor mu?

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden olan ve yayına başladığından beri reyting rekorları kıran Sadakatsiz dizisinde şok gelişmeler yaşanıyor.

Güzel giden bir evliliği, aldatma gibi bir ihanetle yerle bir etmenin işlendiği dizinin başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen paylaşıyor. Yeni çıkan söylentilere göre ve bir süredir senaryodaki değişiklikle Melis Sezen’in artık Sadakatsiz’de yer alamayacağı konuşuluyor. Sosyal medyadan çığ gibi büyüyen bu haberler gündeme bomba gibi düştü.

Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen’in ayrılacağının ileri sürüldüğü sosyal medya platformlarında dizinin hayranları hüzne boğuldu. En son dizide yaşananlardan sonra Derin’in Volkan’dan alacağı intikam büyük bir merak uyandırmıştı. Derin’in intikam planı sosyal medyada en çok konuşulan konulardan oldu. Sadakatsiz dizisinin Derin’inin ise diziden ayrılıp ayrılmadığı henüz netleşmedi.

En son yayınlanan bölümde yaşanan intikam sahneleri, diziye ayrı bir heyecan kattığı söylendi. Volkan’dan ayrılmak istemeyen Derin, Volkan’ın ondan ayrılmak istemesi üzerine şok geçirmiş ve intikam almak istemişti. Volkan’ın boşanmak istemesi üzerine sinir krizleri geçiren Derin, Asya ve Volkan’ın, en son Asya’nın evindeki yakınlaşmalarını medyada yaydı. Asya’nın takındığı tavır ise çok başkaydı. Ancak Derin bunu da kullanıp Asya’nın üzerinde oynayarak internete yaydığı görüntülerle olay yarattı. Asya’nın bunu görmesi üzerine ne yapacağını bilememesi ise hayranları tarafından hüzün yarattı.

Volkan, Asya’dan tekrar vazgeçmek istemiyor ve her fırsatta yanına geliyor. Yine Asya’nın evine gelip “Seni Seviyorum” demesi ipleri kopardı. Asya’yı sevdiğini itiraf eden Volkan, bu sırada Derin’in arayıp hemen gel demesi ve yardım istemesiyle olaylar iyice değişti. Yardım isteyen Derin’in araması üzerine Volkan ve Asya eve gitti. Derin’in evde olmadığını gören Volkan ve Asya şok oldu. Evi de dağınık bulan Volkan, ne yapacağını bilemedi.

Haftalardır dizinin başında verilen çarpıcı sahnelerle Derin’in ya kaybolduğu ya cinayete kurban gittiği ya da intihar edebileceğini düşündüren görüntüler yayınlanmaya devam ediyordu. Bu sahnelerin ardından Derin’in rolünün bittiği konuşuluyordu. Sadakatsiz dizisinin orijinal versiyonu olan ‘Doctor Foster’ dizisinde Derin rolünde yer alan kadının diziden ayrıldığının öğrenilmesiyle, Sadakatsiz’de de Derin’in diziden çıkması beklendi. Diziden ise henüz bu söylentiler hakkında net bir açıklama gelmedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv