Savaşçı dizisi izleyici çileden çıkardı

Savaşçı dizisi izleyici çileden çıkardı

Ekranların en sevilen dizileri bünyesinde barındıran Savaşçı dizisinde yaşanılan olaylar seyirciyi hakimiyeti altına almaya devam ediyor.

Teşkilat, Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi diziler karşısında güçlü durmayacak olan dizi için birçok eleştiri peş peşe geliyor. Beklemekten yorulan seyirciler ise sosyal medya üzerinden birçok yorum yaparak düşüncelerini dile getiriyor. Tamer Karadağlı kısa bir süre önce, vermiş olduğu açıklamada ise dizinin yayın tarihi hakkında konuşmuştu.

Sevilen isimler arasında yerini alan Tamer Karadağlı, “Dizi ne zaman başlayacak” sorusuna ise “Bu yapımın ve kanalın kararıdır. Benim burada bir şey açıklamam doğru olmayacaktır” sözlerini dile getirerek açıklamasını yapmıştı. Bunun üzerine birçok Savaşçı dizisinin bekleyeni, umutsuzluğa kapıldı. Net bir açıklama gelmemesinin üzerine, birde FOX TV’nin kulisten gelen bilgiler Savaşçı dizisinin bekleyenleri isyana sürükledi.

FOX TV'nin kulis bilgilerine göre ise Sen Çal Kapımı dizisi, üçüncü sezonda da devam edecek. Bu haber her ne kadar Sen Çal Kapımı dizsini sevenler için müjde niteliğinde olsa bile Savaşçı hayranları, Sen Çal Kapımı dizisinin final olmasıyla birlikte dizinin ekranlara geleceğini düşünüyordu. Fakat beklenilen olmadı ve bir ihtimal güçlenmeye başladı.

Sen Çal Kapımı dizisinin final olmayacak haberinin ardından akıllara gelen bir ihtimal güçlenemeye başlandı. Savaşçı dizisi bu sezon ekranlara gelmeyebilir. FOX TV kanalının dizi için koyacak herhangi bir boş günü yok. Bu da bir dizinin ancak final yapmasıyla ekranlara geleceğini gösteriyor.

Kefaret ve Baraj dizilerindeki reytingler her ne kadar düşük olsa bile dizileri finale götürecek kadar düşük değil. Bu demek oluyor ki bu sezon bitmeden Savaşçı dizisi gelmeyecek. FOX TV'den bir hareket beklense bile dizi için herhangi bir açıklama gelmiyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv