Eski manken Ebru Şimşek’ten Adnan Oktar hakkında çarpıcı açıklamalar: 'İçkime ilaç kattı'

Eski manken Ebru Şimşek’ten Adnan Oktar hakkında çarpıcı açıklamalar: 'İçkime ilaç kattı'

Eski manken Ebru Şimşek, Adnan Oktar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Oktar'a karşı tek başına mücadele ettiğini belirten Şimşek, Oktar’ın “kedicikler” adıyla bilinen kadınları estetiğe zorladığını anlattı.

Eski manken Ebru Şimşek, sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı “Neler Oluyor Hayatta” programına bağlandı.  Şimşek, Adnan Oktar suç örgütü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Müridi aracılığıyla benimle iletişime geçti”

Adnan Oktar'ın kendisini bir programda sunuculuk yaptığı dönemde bulduğunu belirten Ebru Şimşek, “Müridi aracılığıyla benimle iletişime geçti” ifadesini kullandı.

Şimşek, Oktar'ın müritlerinden biriyle bir süre flört ettiğini ve eve gittiğinde içeceğine ilaç katıp uygunsuz görüntülerini çekildiğini söyledi. Oktar'ın kendisine “Pijamalarını da al, gel bu evde yaşa” dediğini ancak kendisinin reddettiğini söyleyen Şimşek, yıllar boyunca kendisine şantaj yapıldığını ve hakkında 350 dava açıldığını ifade etti.

Adnan Oktar'ın “kedicikler” diye bilinen kadınları estetiğe zorladığını anlatan Şimşek, “Beni takıntı haline getirmiş, bana benzeyemeyenleri dövüyormuş” dedi.

Şimşek, Oktar ile mücadele sürecinde ailesinin dışında yalnızca Kemal Sunal'ın yanında olduğunu belirtti ve kendisine verilen desteği Şimşek, “Mahkememe bile gelmişti” diyerek anlattı.

EBRU ŞİMŞEK KİMDİR?

Ebru Şimşek,1994'te Show TV'deki güzellik yarışmasına katıldığını, Hey Girl dergisine fotoğraf gönderdiğini ve yüz güzeli seçildiğini belirtiyor. Ebru Şimşek bir dönem ekranlarda "Felekten Bir Gece" adlı müzik eğlence programını sundu. Şimdilerde ABD'de yaşayan Ebru Şimşek evli ve çocukları ile mutlu bir hayat sürmektedir.

Yaşam